9,6 C
Warszawa
wtorek, 23 kwietnia, 2024

Dziennikarz TVP do Tuska: „Myślałem, że pan wyższy poziom reprezentuje” [WIDEO]

26,463FaniLubię

W dniu dzisiejszym Donald Tusk złożył wizytę w Sejmie. Dziennikarz TVP próbował dowiedzieć się od byłego prezydenta Europy, co się stało, że nagle zmienił zdanie na temat Sławomira Nowaka i się od niego odciął. Tusk nie chciał odpowiedzieć na to pytanie i zaczął stosować manipulacyjne triki wobec dziennikarza i zaczął oczerniać telewizję. „Myślałem, że pan wyższy poziom reprezentuje” – stwierdził dziennikarz Miłosz Kłeczek.

„Nazwał pan Sławomira Nowaka więźniem politycznym, a dzisiaj pan mówi, że to sprawa między prokuraturą, sądem a Sławomirem Nowakiem” – stwierdził dziennikarz w rozmowie z Tuskiem.

- Autopromocja - KLIKNIJ NA GRAFIKĘ-

„Ma pan inne zadanie na dzisiaj?” – pytał drwiąco Tusk próbując uniknąć odpowiedzi.

„Proszę odpowiedzieć. Ten trik, który pan stosuje jest bardzo popularny wśród polityków Platformy Obywatelskiej, ale bardzo słaby” – stwierdził dziennikarz.

„Coś się zmieniło” – stwierdził Tusk.

„Co się zmieniło?” – dopytywał Miłosz Kłeczek.

„Jeśli chodzi o wyobrażenie Polaków na temat tego jaką funkcję pełni wasza telewizja.” – stwierdził Tusk wymijająco.

„Nie, panie przewodniczący. Czemu pan zmienił zdanie o 180 stopni w sprawie Sławomira Nowaka? Już pan nie stoi murem za swoim byłym szefem gabinetu politycznego? Odcina się pan od Sławomira Nowaka. Dlaczego? Nie potrafi pan odpowiedzieć?” – dociekał nadal dziennikarz.

„Nie odpowiadam oczywiście za proces wychowawczy, jakiemu pan podlegał, ale mimo wszystko..” – odpowiedział obrażając dziennikarza Tusk.

„Bardzo słabe uwagi na niskim poziomie, myślałem, że pan wyższy poziom reprezentuje” – skwitował Kłeczek.

„Co tu się dzieje?” – oburzył się Tusk.

„Kiedy pan się dowiedział, że istnieje notatnik z odręcznymi notatkami Sławomira Nowaka gdzie istnieją rozliczenia grupy przestępczej” – nie dawał za wygraną dziennikarz TVP.

„Wiedziałem, że osiągnęliście poziom propagandy partyjnej, ale na takim dnie” – zmienił szybko temat Tusk.

W międzyczasie Donald Tusk kieruje słowa do dziennikarza TVN, który podszedł do niego: „Będę za chwilę do państwa dyspozycji”

1 KOMENTARZ

  1. Ten pan, który od soboty fiksuje w Polsce, nie po to przyjechał aby bronić Sławka ale po to aby Sławek trzymał „mordę w kubeł” i niczego nie pisnął prokuratorowi a potem przed sądem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię

Powiązane artykuły

Pozostańmy w kontakcie

26,463FaniLubię
274SubskrybującySubskrybuj
- Reklama -spot_img

Najnowsze Artykuły

Skip to content