22.5 C
Warszawa
czwartek, 25 lipca, 2024

SKANDAL! Kilkanaście osób napastowało min. Niedzielskiego przed jego mieszkaniem. Padły groźby [WIDEO]

26,463FaniLubię

Dwa dni temu przed blokiem, w którym swoje prywatne mieszkanie posiada minister Adam Niedzielski kilkanaście osób naruszyło prywatność polityka.  – My wiemy dokładnie, gdzie on mieszka i będziemy tutaj, nie raz, nie dwa – groził jeden z mężczyzn.

Jak ustalił portal tvp.info, do tego incydentu doszło w piątek 21 maja w Warszawie na jednym z osiedli, gdzie znajduje się prywatne mieszkanie ministra zdrowia Adama Niedzielskiego.

Z nagrania umieszczonego w mediach społecznościowych wynika, że grupa kilkunastu osób – nie jest jasne, z jaką organizacją czy grupą związanych – poznała prywatny adres Niedzielskiego i zaczaiła się przed blokiem.

- Autopromocja - KLIKNIJ NA GRAFIKĘ-

Kiedy pod mieszkanie podszedł minister, wówczas kilka osób – część z nich nagrywała zdarzenie – podbiegła do niego. – Dlaczego jesteśmy tak traktowani? – zwracał się do ministra jeden z mężczyzn.

Minister otworzył drzwi i wszedł do bloku, zanim drzwi się zamknęły, grupa zdążyła wejść do środka. Niedzielski wsiadł do windy; grupa wiedziała, że pojechał na dane piętro bloku. Wbiegli na piętro, gdzie mieszka minister i tam również próbowali zadać mu pytania, podążając aż pod same drzwi prywatnego mieszkania.

– Tak, dorwaliśmy pana ministra Niedzielskiego, który nic spod maski nie potrafił nam powiedzieć. My wiemy dokładnie, gdzie on mieszka i będziemy tutaj nie raz, nie dwa, dopóki się ta cała szopka nie skończy – mówił jeden z mężczyzn.

Portal tvp.info potwierdził, że sprawa została zgłoszona na policję i jest wyjaśniana. Z informacji portalu wynika, że Adam Niedzielski już wcześniej otrzymywał maile z pogróżkami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię

Powiązane artykuły

Pozostańmy w kontakcie

26,463FaniLubię
274SubskrybującySubskrybuj
- Reklama -spot_img

Najnowsze Artykuły

Skip to content