17.6 C
Warszawa
sobota, 18 maja, 2024

Uroczyste spotkanie z okazji 10-lecia kanonizacji Jana Pawła II oraz promocja Jego biografii „Święty Prorok”. Prelekcje wybitnych Autorów, autografy, kiermasz książek

26,463FaniLubię

Jego Eminencja Ks. Kardynał Stanisław Dziwisz oraz Wydawnictwo Biały Kruk zapraszają 27 kwietnia 2024 r. o godz. 17.00 do Sali „Sokoła” w Krakowie (ul. Marszałka J. Piłsudskiego 27) na uroczyste spotkanie z okazji 10-lecia kanonizacji Jana Pawła II oraz promocję Jego biografii „Święty Prorok. Karol Wojtyła – Jan Paweł II” autorstwa Jolanty Sosnowskiej.

Od godz. 16:00 oraz po wystąpieniach autorskich będzie miał miejsce kiermasz publikacji Białego Kruka (ok. 200 tytułów), co jest niepowtarzalną okazją do zakupu książek w promocyjnych cenach, z dużymi rabatami. Swoje dzieła będą podpisywać wszyscy prelegenci. Wstęp wolny. Zapraszamy serdecznie!

- Autopromocja - KLIKNIJ NA GRAFIKĘ-
Uroczyste spotkanie z okazji 10-lecia kanonizacji Jana Pawła II

Uroczystość poprowadzi red. Anna Popek
Powitanie, odśpiewanie „Roty” oraz modlitwa – godz. 17.00
Wystąpienia autorskie (15-20 minut)

 • Barbara Nowak
  Świadectwo polskiego Papieża dla polskiej młodzieży
 • Prof. Wojciech Polak
  Naród w nauczaniu św. Jana Pawła II
 • Prof. Wojciech Roszkowski
  W szponach ateizmu
 • Ks. prof. Janusz Królikowski
  Fides et ratio – wiara i rozum
 • Jolanta Sosnowska
  Dlaczego święty prorok
 • Adam Bujak
  Człowiek z sąsiedztwa
 • Prof. Andrzej Nowak
  Papieska wizja Polski

Z okazji zbliżającej się 10. rocznicy kanonizacji Jana Pawła II (27 kwietnia 2024 r.) nakładem Białego Kruka została wydana najnowsza publikacja autorstwa Jolanty Sosnowskiej, zatytułowana „Święty Prorok. Karol Wojtyła – Jan Paweł II”. Jest to fascynująca biografia oraz podróż w głąb serca człowieka, który pozostawił niezatarte ślady w historii Kościoła i świata. To książka, którą warto przeczytać, aby lepiej zrozumieć Papieża Polaka, ale także siebie i swoje miejsce w dzisiejszym świecie.

W 10. rocznicę kanonizacji Papieża Polaka ta publikacja staje się źródłem wiedzy, ale także inspiracją do odkrywania głębszych aspektów wiary i posługi. Zachęca nas do refleksji nad naszym własnym powołaniem i odwagą, którą możemy czerpać z życia i nauczania Jana Pawła II. Książka oferuje bogatą narrację, ale także obrazy, które dodają nowej głębi opowieści. 162 zdjęcia mistrza Adama Bujaka, uwieczniającego życie Jana Pawła II, są niezwykle wartościowym dodatkiem, umożliwiającym czytelnikom jeszcze głębsze zanurzenie się w historii tego wyjątkowego człowieka.

https://bialykruk.pl/ksiegarnia/ksiazki/swiety-prorok-karol-wojtyla–jan-pawel-ii

TP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię

Powiązane artykuły

Pozostańmy w kontakcie

26,463FaniLubię
274SubskrybującySubskrybuj
- Reklama -spot_img

Najnowsze Artykuły

Skip to content