16,5 C
Warszawa
niedziela, 4 czerwca, 2023

Nadchodzi dzień, w którym KOREA PŁN. BĘDZIE WOLNA! – Leszek Osieczko – Open Doors Polska

26,463FaniLubię


Widok w nocy z kosmosu ukazuje Koreę Północną jako ciemną plamę z kilkoma punkcikami światła, otoczoną przez kraje jasno oświetlone dziesiątkami tysięcy świateł. Dla mnie ten widok symbolizuje ciemność tak zwanej dynastii Kimów. To oni odpowiadają za to, że dziesiątki tysięcy chrześcijan zostało zamordowanych, zamęczonych na śmierć poprzez przymus do nadludzkiej pracy, a to wszystko, aby zmusić ich do wyrzeczenia się wiary w Jezusa Chrystusa. Ale te pozornie nieliczne światła mogą symbolizować duchową moc nielicznego Kościoła,który poprzez nasze modlitwy może być wzmocniony.

- Autopromocja - KLIKNIJ NA GRAFIKĘ-

Od lat Korea Północna zajmuje pierwsze miejsce w Światowym Indeksie Prześladowań jako kraj, w którym chrześcijanie są prześladowani najsurowiej. Wiemy, że nasze prześladowane siostry i bracia w tym kraju pilnie proszą o naszą zachętę i modlitwę, aby pozostać silnymi w wierze. Misję zachęcania prowadzili już apostołowie, kiedy w Jerozolimie rozpoczęły się wielkie prześladowania pierwszego Kościoła. W Dziejach Apostolskich (14,22) czytamy: »Tam umacniali dusze uczniów; zachęcali ich, aby trwali w wierze, i mówili, że trzeba doświadczyć wielu trudności, aby wejść do Królestwa Bożego«.

Nadzieja chrześcijan w Korei Północnej jest codziennie odnawiana dzięki naszym modlitwom. Ale przynosi to jeszcze jeden ważny skutek. Chrześcijanie w Korei Północnej są światłami w ciemności, które mogą wskazać drogę do Chrystusa milionom innych pozbawionych nadziei ludzi w tym pogrążonym w ciemności kraju. Kościół podziemny rozwija się od lat i jestem wdzięczny za wszystkich modlących się, którzy się do tego przyczynili. Nadchodzi dzień, w którym Korea Północna zostanie wyzwolona, a Ewangelia będzie mogła być głoszona swobodnie, ponieważ Jezus jest wierny i wysłuchuje modlitw.

Ze słowami błogosławieństwa,
Leszek Osieczko – Open Doors Polska

Trwaj w nieustającej modlitwie razem z naszymi siostrami i braćmi z Korei Północnej. Zostań partnerem modlitewnym! Więcej informacji znajdziesz na stronie:
www.opendoors.pl/modlitwa-za-koree

Dziękujemy za Twoją pomoc!

Open Doors Polska
Skr. pocztowa 91 · 02-783 Warszawa 59


Konto bankowe: PKO BP
PL 62 1020 1169 0000 8502 0250 0544
Kod SWIFT: BPKOPLPW
PROSIMY O PODANIE NASTĘPUJĄCEGO TYTUŁU PRZELEWU:
»»PROJEKT 10/2021«« DZIĘKUJEMY ZA TWOJE WSPARCIE!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię

Powiązane artykuły

Pozostańmy w kontakcie

26,463FaniLubię
294SubskrybującySubskrybuj
- Reklama -spot_img

Najnowsze Artykuły

Aplikacja Mobilna

Install
×
Skip to content