16,5 C
Warszawa
niedziela, 4 czerwca, 2023

Dziennikarz TVP.Info do Tuska: „Dlaczego takie sceny muszą tu się odbywać!?” Prowadzący: „Nareszcie…”

26,463FaniLubię

Donald Tusk po raz kolejny odmawia odpowiedzi na pytania kierowanego do niego w trakcie konferencji prasowych przez dziennikarzy Telewizji Publicznej. Przewodniczący PO zasłania się argumentami o nagonce medialnej i dodał, że dopóki nie zmienią tonu, nie udzieli im odpowiedzi na żadne pytanie. Doszło do ostrej wymiany zdań między dziennikarzem TVP.Info Miłoszem Kłeczkiem a obecnym szefem Platformy.

„Jeśli nauczycie się formułować pytania, które mają służyć debacie, jeśli zmienicie swoją formułę z zorganizowanej nagonki na opozycję w mediach publicznych, wtedy będę odpowiadał bardzo rzetelnie na wasze pytanie. Proszę o następne pytanie” – mówił Tusk do dziennikarza.

- Autopromocja - KLIKNIJ NA GRAFIKĘ-

„Ja nie udzielam panu głosu” – powtórzył Donald Tusk.

„Panie Przewodniczący, wiemy jak traktował pan dziennikarzy, kiedy siłą wyrywali materiały w redakcji tygodnika Wprost, bo kompromitowały pana rząd, ale chcielibyśmy, żeby te standardy nie wracały, ale ja zadałem dwa konkretne pytania. Nie uzyskałem żadnej odpowiedzi. Czy pan popiera pakiet klimatyczny fit for 55? Dlaczego takie sceny muszą tu się odbywać, bo ja tego nie rozumiem? Ja zadałem dwa pytania, spokojnie, elegancko, a pan przewodniczący nie potrafi odpowiedzieć…” – odpowiedział Miłosz Kłeczek.

„Poprosimy o następne pytanie” – mówili organizatorzy

„Najlepszym komentarzem jest to, że raczej wzbudził pan spontaniczny śmiech mówiąc o tym, że zadaje pan spokojne pytanie” – skomentował Tusk.

„Bardzo proszę dopuścić dziennikarzy, wiele osób ma pytania, panie redaktorze.” – mówili ironicznie organizatorzy konferencji. Po chwili Miłosz Kłeczek opuścił miejsce przy mikrofonie, a prowadzący skomentował: „Nareszcie”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię

Powiązane artykuły

Pozostańmy w kontakcie

26,463FaniLubię
294SubskrybującySubskrybuj
- Reklama -spot_img

Najnowsze Artykuły

Aplikacja Mobilna

Install
×
Skip to content