18.1 C
Warszawa
czwartek, 20 czerwca, 2024

Morawiecki: Nauczyciele, dziękuję Wam z całego serca!

26,463FaniLubię

Edukacja to klucz do rozwoju i pomost łączący przeszłość z przyszłością. I choć podstawową siłą pedagogiczną jest dom rodzinny, to dziś, 14 października – w Dniu Edukacji Narodowej, święcie wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty, chciałbym im bardzo serdecznie podziękować za to, że ich ciężka praca, poświęcenie i troska pozwalają milionom młodych ludzi w Polsce poszerzać horyzonty i rozwijać się, budując lepszą przyszłość dla nas wszystkich.

Nie sposób przy okazji nie wspomnieć, że rewolucja technologiczna i zmiany społeczne, które obserwujemy, jeszcze mocniej uwydatniają rolę edukacji we współczesnym świecie. Inwestycje w nią są kluczowe i dlatego nadal będziemy zwiększać nakłady na polską naukę i szkolnictwo.

- Autopromocja - KLIKNIJ NA GRAFIKĘ-

Drodzy nauczyciele! Jako rodzic dwójki dzieci w wieku szkolnym codziennie widzę, jak wspaniale uzupełniacie wiedzę, którą młodzi ludzie wynoszą z domu rodzinnego. Wykształcenie to dobro, którym codziennie dzielicie się ze swoimi uczniami, budując przez to lepszą Rzeczpospolitą – i za to dziękuję Wam z całego serca!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię

Powiązane artykuły

Pozostańmy w kontakcie

26,463FaniLubię
274SubskrybującySubskrybuj
- Reklama -spot_img

Najnowsze Artykuły

Skip to content