12.1 C
Warszawa
piątek, 14 czerwca, 2024

Michał Jaros: Umożliwiliśmy realizację programu 500plus, którego nie mogliśmy zrealizować, bo przegraliśmy wybory

26,463FaniLubię

Gościem u Adriana Klarenbacha w programie Minęła 20 był poseł Michał Jaros. Według niego to Platforma Obywatelska umożliwiła realizację programów socjalnych takich jak 500 plus. Dziennikarz szybko jednak skonfrontował jego wypowiedź.

„Umożliwiliśmy realizację takich programów socjalnych jak chociażby 500 plus, których już nie mogliśmy realizować, bo przegraliśmy wybory w 2015 r.” – wskazał Michał Jaros

- Autopromocja - KLIKNIJ NA GRAFIKĘ-

„Czyli ja rozumiem, że zagwarantowaliście pieniądze na program 500 plus, żeby Prawo i Sprawiedliwość mogło sobie ten program realizować, a sam zainteresowany, czyli Ewa Kopacz nic o tym programie nie wiedziała. Jan Wincenty Rostowski ręczył swoim autorytetem, nazwiskiem i funkcją ministra finansów, że „pieniędzy nie ma i nie będzie”, po czym pan poseł Jaros mówi, że pieniądze jednak zagwarantowaliście. To gdzie były te pieniądze? (…) Ja wiem, że można liczyć na niepamięć, można wybaczyć, ale robić chociażby ze mnie osobę, która ma całkowitą amnezję to powiem szczerze tak trochę nie wypada nawet.” – odpowiedział Adrian Klarenbach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię

Powiązane artykuły

Pozostańmy w kontakcie

26,463FaniLubię
274SubskrybującySubskrybuj
- Reklama -spot_img

Najnowsze Artykuły

Skip to content