27.2 C
Warszawa
poniedziałek, 27 maja, 2024

Czy chcemy Dżihadu na polskich ulicach? – Artur Adamski

26,463FaniLubię

Skąd potężne siły sprowadzające do Europy miliony ludzi całkowicie jej obcych kulturowo i po co się to robi? Wyjaśniła to niedawno autorka filmu pt. „Zielona Granica” Agnieszka Holland: „Przed wiekami wielkie masy przybyszów doprowadziły do upadku Imperium Rzymskiego. Wprawdzie na stulecia zapanował wtedy w Europie chaos, ale potem zaczęła się z niego wyłaniać nowa cywilizacja. Podobnie teraz – coraz liczniejsi nowi mieszkańcy tego kontynentu doprowadzą do całkowitej zmiany jego oblicza. I podobnie, jak po upadku Imperium Rzymskiego, po jakimś czasie też zacznie tu powstawać coś całkowicie nowego”.

Zawsze czująca się w Polsce obco nieodrodna córka ultra – bolszewików nie powiedziała tu niczego nowego. Taka sama jest motywacja całej wielkiej formacji ściągniętej do całkowicie im obcej Polski przez NKWD, instalowanej w naszym kraju w celu całkowitego wymazania jego tożsamości. Identycznie myśli Georges Soros, grube miliardy wykładający na to, by w naszym domu zatriumfowała anty – kultura. Doskonale przy tym współpracuje zarówno z mafiami zarabiającymi krocie na przemycie ludzi, jak i z goszystowskimi lewakami, odgrywającymi decydujące role w ogromnej części struktur Unii Europejskiej. To za ich sprawą produkowane są książki, filmy czy ekspozycje muzealne dowodzące, że chrześcijaństwo to jakaś toksyczna narośl, która musi być zakazana i wypleniona. Jakże bliskie to jest dziełu Rewolucji Francuskiej, od czasu której kościoły w tym coraz szybszym tempie gnijącym kraju od wieków nie są własnością katolików, ale – państwa. I to z tej przyczyny można teraz jeden po drugim zamieniać na meczet, sklep, dyskotekę, burdel albo wyburzyć dając grunt pod budowę kolejnej muzułmańskiej dzielnicy. Muzułmanie są bowiem sojusznikami lewicy bez reszty trzęsącej Unią Europejską. A najpierwszym wspólnym ich wrogiem jest tożsamość chrześcijańskiej Europy.

- Autopromocja - KLIKNIJ NA GRAFIKĘ-

Teraz cel jest jeden – musi pęknąć tama stawiana islamskiemu naporowi przez Polskę. To po to tak potężnie wspierana jest Platforma Obywatelska, która po zdobyciu władzy natychmiast otworzy temu wszystkie drzwi na całą szerokość. Polska jest tu kluczowa z co najmniej paru powodów. Kiedy padnie jej opór – nie postawi go już nikt. To do Polski skierowani też zostaną te masy migrantów, z którymi na Zachodzie już nikt absolutnie nie wie, co zrobić. Masy tych, którzy np. na Lampeduzie nie chcieli wsiadać do samolotów, bo pierwszy raz z bliska widzieli coś metalowego, co lata w powietrzu. Masy analfabetów. Tych najbardziej leniwych, niewyuczalnych i skrajnie agresywnych. Jak ich się wtłoczy do Polski to oczywiście – ich agresja sięgnie zenitu. Bo przecież w Polsce nie dostaną socjalu w rozmiarach tego, który „jak psu miska” każdemu należy się w Szwecji, Holandii czy w Niemczech.

Parę dni po wybuchu nowej wojny na Bliskim Wschodzie, 12 października 2023 roku, wiele ośrodków islamu ogłosiło dżihad – świętą wojnę z niemiernymi. Z kolejnych krajów Europy nadchodzą wiadomości o pierwszych jej śmiertelnych ofiarach. W tej sytuacji nie zagłosować w referendum przecie migracji czy zagłosować na zamierzających otworzyć drzwi milionom islamistów to jak założenie stryczka na szyję. Nie tylko sobie, ale też swoim dzieciom. I całej Polsce.

Artur Adamski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię

Powiązane artykuły

Pozostańmy w kontakcie

26,463FaniLubię
274SubskrybującySubskrybuj
- Reklama -spot_img

Najnowsze Artykuły

Skip to content