27.2 C
Warszawa
poniedziałek, 27 maja, 2024

Premier Morawiecki: Budujemy Polskę opartą o solidarność pokoleń.

26,463FaniLubię

Kiedy jest trudniej – pomagamy jeszcze bardziej. To dewiza państwa solidarnego i polityka rządu Prawo i Sprawiedliwość

Dziś mam kolejną dobrą wiadomość dla naszych kochanych seniorów. Najbliższa waloryzacja Waszych świadczeń wyniesie blisko 14% (ostatecznie będzie zależeć od wskaźnika inflacji GUS) i będzie na poziomie co najmniej 250 zł

- Autopromocja - KLIKNIJ NA GRAFIKĘ-

Budujemy Polskę opartą o solidarność pokoleń. To trzon naszej polityki. Wspieramy naszych seniorów, bo wiemy, ile im zawdzięczamy. 13 i 14 emerytura, program Senior+, Korpus Wsparcia Seniorów, program rozwoju rodzinnych domów pomocy, dopłaty do leków i kolejne waloryzacje emerytur i rent to tylko niektóre z przykładów rewolucji społecznej i zmiany polityki, jaką wprowadziliśmy w roku 2015.

Tylko w latach 2019-2022 do emerytów i rencistów trafiło 47,8 mld zł w ramach programu 13 emerytura. Wielu emerytów pracuje – dla nich również mamy emeryturę bez podatku.

Jeżeli ktoś uważa, że ta polityka to rozdawnictwo – to niech spojrzy w oczy swojego dziadka czy babci i dojrzeje. Bez ich odwagi i ciężkiej pracy nie bylibyśmy dziś tu, gdzie jesteśmy.

Staramy się naprawiać niesprawiedliwości III RP, zmieniamy ją w nowoczesne, solidarne państwo dobrobytu i troszczymy się o najsłabszych – szczególnie mocno w ciężkich czasach. Nikogo nie zostawiamy bez pomocy i wyrównujemy szanse.

I dopóki Prawo i Sprawiedliwość będzie rządzić – ta rewolucja godności i polityka wsparcia będzie kontynuowana!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię

Powiązane artykuły

Pozostańmy w kontakcie

26,463FaniLubię
274SubskrybującySubskrybuj
- Reklama -spot_img

Najnowsze Artykuły

Skip to content