23.7 C
Warszawa
niedziela, 19 maja, 2024

Morawiecki: Europa składa się z narodów, wolnych i suwerennych

26,463FaniLubię

Nie będę przepraszać za to, że jestem Polakiem, że jestem chrześcijaninem, że jestem kimś, kto jest przywiązany do takich rzekomo przestarzałych wartości jak prawda.

Niewielka liczba biurokratów w Brukseli uważa, że może samodzielnie kształtować Europę – ale tu się mylą. Krok po kroku rozszerzają swoje kompetencje, bez jakichkolwiek podstaw traktatowych. Nie możemy na to pozwolić. Europa składa się z narodów, wolnych i suwerennych, a jej siłą jest ich różnorodność i prawdziwa demokracja.

- Autopromocja - KLIKNIJ NA GRAFIKĘ-

Cieszę się, że wiele społeczeństw powstaje, zaczyna rozumieć, że Europa musi być chroniona przed armią urzędników przekonanych o swojej własnej niezłomności i nieomylności. Nie jest za późno. Cały czas możemy jeszcze zawrócić z tej drogi, która prowadzi nas nad przepaść. Coraz więcej sił politycznych w Europie – jak partia Vox w Hiszpanii – dają nadzieję, że możemy znowu być silni, zjednoczeni, że możemy stworzyć razem wspólnie lepszą przyszłość.

Niech żyje normalność, niech żyje solidarność, niech żyje wolność. Niech żyje Polska, niech żyje Hiszpania.

1 KOMENTARZ

  1. Brawo Panie Premierze ! Buduje Pan Prostą Drogę do Jedności Europy poprzez solidaryzm, suwerenność i niezależność Państw Europejskich – bez Moskwy i (p)utina. Niech Bóg Da Panu Wiele Zdrowia do Obrony Polski przed zdrajcami i wrogami Polski oraz Narodu Polskiego. Pozdrawiam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię

Powiązane artykuły

Pozostańmy w kontakcie

26,463FaniLubię
274SubskrybującySubskrybuj
- Reklama -spot_img

Najnowsze Artykuły

Skip to content