26,2 C
Warszawa
poniedziałek, 15 sierpnia, 2022

Premier Morawiecki: bez silnej Solidarności nie ma nie tylko silnej Polski, ale i Europy

26,463FaniLubię

Przyjechałem do Zakopanego na XXX, jubileuszowy zjazd NSZZ Solidarność, by w imieniu rządu Rzeczypospolitej Polskiej i całego narodu podziękować weteranom, delegatom i obecnym działaczom za wielkie dzieło Solidarności, które zmieniło Polskę i świat.

Mój rząd, rząd Prawo i Sprawiedliwość, robi wszystko, by wypełnić dziedzictwo Solidarności. Troszczymy się o zwykłych ludzi, robotników, polskie rodziny. Obniżamy podatki, podwyższamy płacę minimalną, wprowadzamy programy wsparcia dla dzieci i emerytów. To jest solidarne, sprawiedliwe państwo, o którym jeszcze niedawno partia, która nazywała się “postsolidarnościową”, nie chciała słyszeć i mówiła “nie da się”. Udowodniliśmy, że da się!

- Autopromocja - KLIKNIJ NA GRAFIKĘ-

Tak jak podczas pierwszego zjazdu Solidarności, w którym czynny udział brał mój Ojciec – Kornel Morawiecki, gdy w świat puszczone zostało słynne “posłanie do ludzi narodów Europy Wschodniej”, tak i dziś wierzę, że idee i postulaty współczesnej Solidarności, które realizuje Polska w świecie, są w stanie zburzyć czerwone mury, pokonać tyranów i przywrócić pokój i dobrobyt.

Warto zapamiętać te słowa: bez silnej Solidarności nie ma nie tylko silnej Polski, ale i Europy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię

Powiązane artykuły

Pozostańmy w kontakcie

26,463FaniLubię
322SubskrybującySubskrybuj
- Reklama -spot_img

Najnowsze Artykuły

Aplikacja Mobilna

Install
×
Skip to content