30,5 C
Warszawa
piątek, 19 sierpnia, 2022

Igrzyska Europejskie 2023 w Krakowie

26,463FaniLubię

Polska ma duże doświadczenie w organizacji międzynarodowych imprez sportowych. Kolejnymi, które się u nas odbędą, są Igrzyska Europejskie 2023 w Krakowie. Polacy są też wspaniałymi kibicami i żeby umożliwić im kibicowanie inwestujemy w 20 specjalnych obiektów, na których będzie można przeprowadzać zawody w wielu dyscyplinach.

W tym trudnym czasie warto też podkreślić społeczny, pokojowy i międzynarodowy wymiar nadchodzących igrzysk, które powinny łączyć wszystkich kibiców i narody. Miejmy nadzieję, że już wkrótce na Ukrainie zapanuje pokój i nasi ukraińscy przyjaciele będą mogli dołączyć do rywalizacji.

- Autopromocja - KLIKNIJ NA GRAFIKĘ-

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować osobom, które przyczyniły się do zdobycia praw i organizacji Igrzysk Europejskich, a w szczególności dobremu duchowi tego wydarzenia – Tomasz Poręba – Poseł do Parlamentu Europejskiego, oraz szefowi Ministerstwo Sportu i Turystyki Poseł Kamil Bortniczuk, prezydentowi Krakowa Jacek Majchrowski oraz marszałkom Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski i Śląskie. Pozytywna energia Jakubowi Chełstowskiemu, bo część dyscyplin będzie rozgrywana również na Śląsku.

Niech to nadchodzące, wielkie święto sportu przyniesie Europie zgodę, pokój i wspaniałą, sportową rywalizację!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię

Powiązane artykuły

Pozostańmy w kontakcie

26,463FaniLubię
322SubskrybującySubskrybuj
- Reklama -spot_img

Najnowsze Artykuły

Aplikacja Mobilna

Install
×
Skip to content