12.1 C
Warszawa
piątek, 14 czerwca, 2024

Ostateczne zwycięstwo – Niepokalana, która udaremnia misję szatana – Jan Konior

26,463FaniLubię

Obecność szatana w świecie nie jest wytworem wyobraźni ludowej czy religijnej. To fakt, z którym musimy się zmierzyć.

Nieprzyjaciel człowieka dołożył wszelkich starań, aby na przestrzeni XX wieku ludzkość odrzuciła jego istnienie, uznawszy go za mit. Jest to jeden z elementów strategii działania złego ducha, który atakuje z ukrycia. Jak zatem nie wpaść w szatańskie sidła? Jak się uchronić od jego wpływów? I wreszcie – z kim zwyciężymy demony? Na te pytania w książce Niepokalana… odpowiada o. Jan Konior, jezuita, autor fascynujących i pouczających publikacji, m.in. Pokonaj szatana mocą modlitwy różańcowej czy Mądrość Niepokalanej, która zwycięża szatana.

- Autopromocja - KLIKNIJ NA GRAFIKĘ-

W swojej najnowszej książce pogłębia on refleksję na temat Tej, przed którą diabeł drży – Niepokalanej. Maryja jest Pogromicielką złych duchów, Wspomożycielką wiernych, a nade wszystko Ucieczką grzeszników. Ukazuje to o. Konior, odnosząc się do Biblii i dokumentów Kościoła. Jest to nie tylko solidny wykład wiedzy, ale także praktyczna pomoc dla tych, którzy szukają ratunku przed demonicznymi zakusami.

Autor przez treści zawarte w publikacji napełnia czytelnika ufnością i miłością do Maryi, aby stał się Jej rycerzem i wiernym współpracownikiem. Publikacja dedykowana jest każdemu – bez względu na to, w jakim stanie żyje: wolnym, małżeńskim, kapłańskim czy zakonnym. Ojciec Konior pokazuje nam, jak stać się naśladowcami Niepokalanej. „Jesteśmy Kościołem walczącym – Ecclesia militans. W walce ze złem uciekamy się do wypróbowanej pomocy Maryi Niepokalanej, która nas nigdy nie zawiodła” – zauważa autor i przekonuje:

„Niepokalana może doprowadzić do ostatecznego zwycięstwa”.

Igor Tuliś

Niepokalana, która udaremnia misję szatana (Jan O Konior) książka w  księgarni TaniaKsiazka.pl
Niepokalana, która udaremnia misję szatana
O. Jan Konior
Wydawnictwo: Serafin
Liczba stron: 76
Cena: 14,90 zł
Zamówienia można składać:
tel.: 34 365 19 17 w godz. 7-15, pocztą
elektroniczną: kolportaz@niedziela.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię

Powiązane artykuły

Pozostańmy w kontakcie

26,463FaniLubię
274SubskrybującySubskrybuj
- Reklama -spot_img

Najnowsze Artykuły

Skip to content