18.7 C
Warszawa
poniedziałek, 27 maja, 2024

Lewicowy aktywista chce znieść własność prywatną i siłą wprowadzić weganizm. Hołownia nazwał go prorokiem

26,463FaniLubię

Jan Kapela to znany lewicowy dziennikarz o poglądach marksistowskich związany ściśle ze środowiskiem Gazety Wyborczej i Krytyki Politycznej. W ostatnich dniach zasłynął z wywiadu dla Krzysztofa Stanowskiego, w którym domagał się zapłaty za dodatkowe minuty transmisji jego wypowiedzi na żywo. Okazuje się, że jest on bliskim współpracownikiem Szymona Hołowni.

Jan Kapela to człowiek uzależniony od narkotyków, tworzący poezję dla młodych, w której przemyca swoje socjalistyczne poglądy.

- Autopromocja - KLIKNIJ NA GRAFIKĘ-

Spędziwszy ostatnie dwa lata w dwie osoby na przestrzeni 36 metrów, jestem przekonany, że nikt nie potrzebuje więcej niż 18 metrów na głowę, a pewnie starczyłoby 15, i do tego powinniśmy dążyć. Dlatego poprzeć należy postulat Akcji Socjalistycznej, aby wprowadzić zakaz posiadania więcej niż jednego mieszkania, a docelowo może nawet znieść własność prywatną powyżej 15 metrów kwadratowych mieszkania na osobę.” 

Tymczasem okazało się, że aktywista ten otrzymał od rodziców dużo większe mieszkanie, w którym obecnie mieszka. Na pytanie dziennikarki dlaczego nie wspomniał o tym w wywiadzie u Krzysztofa Stanowskiego wskazał:

,,Nie wiem, eee, w ogóle, eee, wjebywanie się w moją sytuację mieszkaniową, ehehehehehe, przez jakiegoś obcego człowieka, wydaje mi się dziwnym.”

Jan Kapela jest również za siłowym wprowadzeniem weganizmu za pomocą specjalnej ustawy, zniesieniem ruchu lotniczego oraz radykalnym ograniczeniem ruchu samochodowego.

Jan Kapela podzieliła się również swoimi relacjami z Szymonem Hołownią:

,,Z Szymonem Hołownią miałem wspólne spotkanie w Mokotowskim Domu Kultury, bo chwilę po tym jak ja wydałem książkę ,,Polskie mięso”, to on wydał książkę ,,Boskie zwierzęta”, w której zresztą powołuje się kilkakrotnie na moją książkę i w ogóle był taki miły że powiedział mi, że jestem prorokiem”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię

Powiązane artykuły

Pozostańmy w kontakcie

26,463FaniLubię
274SubskrybującySubskrybuj
- Reklama -spot_img

Najnowsze Artykuły

Skip to content