20,2 C
Warszawa
niedziela, 14 sierpnia, 2022

Morawiecki: Od 1 marca znosimy większość obostrzeń

26,463FaniLubię

Pandemia COVID-19 towarzyszy nam już od 2 lat. Musieliśmy się w tym czasie zmierzyć z wyzwaniami, jakich nigdy do tej pory nie doświadczaliśmy jako naród. Polacy pokazali w tym czasie wielką siłę, determinację, solidarność i zaradność. Dzisiejsze odbicie gospodarcze i pozytywne wskaźniki ekonomiczne na przyszłość to przede wszystkim ich zasługa.

Dziękuję za to, że razem dotrwaliśmy do momentu, w którym możemy w końcu wrócić do normalności.

- Autopromocja - KLIKNIJ NA GRAFIKĘ-

Od 1 marca znosimy większość obostrzeń i zostawiamy tylko te najbardziej konieczne. Po wielu konsultacjach medycznych i analizie statystyk widzimy, że można zalecić daleko idące zmiany.

Likwidujemy ograniczenia w życiu gospodarczym i pozostawiamy tylko te o stricte medycznej naturze. Utrzymujemy izolację i kwarantannę dla współdomowników, ale w skróconym czasie. Wciąż obowiązuje kwarantanna przyjazdowa (dla osób bez ważnego certyfikatu szczepienia) i obowiązek noszenia maseczek w przestrzeniach zamkniętych.

Pandemia pokazała również, jak ważne i skuteczne są szczepienia i jak bardzo mocno chronią przed zgonem. Podkreślam, żeby korzystać ze szczepień, bo są one tarczą, która pozwoli nam do końca zwalczyć epidemię.

To jeszcze nie definitywny koniec naszej walki z wirusem, ale dziś możemy skupić się na odbudowie i kolejnych wyzwaniach dla bezpieczeństwa naszego kraju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię

Powiązane artykuły

Pozostańmy w kontakcie

26,463FaniLubię
322SubskrybującySubskrybuj
- Reklama -spot_img

Najnowsze Artykuły

Aplikacja Mobilna

Install
×
Skip to content