20,8 C
Warszawa
poniedziałek, 2 października, 2023

Synergia biznesu i sportu – mistrz świata Bartosz Zmarzlik i nowy produkt Grupy ORLEN

26,463FaniLubię

Trzykrotny indywidualny mistrz świata, Bartosz Zmarzlik, miniony sezon żużlowy przejechał na nowym produkcie Grupy ORLEN, skomponowanym specjalnie pod jego potrzeby. Olej syntetyczny PLATINUM RIDER SPEEDWAY pomógł mu w walce o najwyższe tytuły i już wkrótce wejdzie do komercyjnej oferty koncernu.

„Pamiętam, jak kilka lat temu pierwszy raz rozmawialiśmy o ofercie sponsoringu. W pamięci utkwiła mi Twoja determinacja, dlatego już wtedy byłem przekonany, że w pełni wykorzystujemy potencjał płynący z tej współpracy. Dla mnie jesteś wzorem sportowca i profesjonalisty, bo nie tylko osiągasz wspaniałe sportowe sukcesy, ale budujesz wartość marki ORLEN i rozpoznawalność naszego kraju” – podsumował osiągnięcia Bartosza Zmarzlika Daniel Obajtek, prezes zarządu PKN ORLEN.

Jak wspomniał Daniel Obajtek, w tym roku, specjalnie dla trzykrotnego indywidualnego mistrza świata w żużlu, ORLEN Oil przygotowała olej syntetyczny PLATINUM RIDER SPEEDWAY, który został skomponowany specjalnie pod potrzeby sportowca. Zespół Bartosza Zmarzlika miał okazję przetestować produkt w silnikach swoich wyczynowych motocykli żużlowych i sprawdzić jego wyjątkowe parametry podczas tegorocznego sezonu. .

- Autopromocja - KLIKNIJ NA GRAFIKĘ-

Bartosz Zmarzlik, jako zawodnik ORLEN Team, podziękował spółce ORLEN za zaangażowanie i stworzenie dla niego nowego unikalnego produktu. Przy okazji na ręce prezesa zarządu spółki sportowiec przekazał swoją koszulkę z zakończonego właśnie sezonu żużlowego, w którym zdobył swój trzeci tytuł indywidualnego mistrza świata.

Prezes zarządu ORLEN Oil, Janusz Fudała, opowiedział nieco więcej o nowym produkcie stworzonym dla Bartosza Zmarzlika. Zaznaczył, że to pierwsza sytuacja, kiedy koncern stworzył olej dla sportu żużlowego.

„Komponenty użyte do produkcji oleju zostały sprawdzone przez zespół Bartka podczas treningów i sportowej rywalizacji. Już na etapie testów laboratoryjnych okazało się, że silnik błyskawicznie osiąga maksymalną prędkość obrotową, a olej doskonale chroni go w warunkach mocnego obciążenia. Jesteśmy dumni, że możemy uczestniczyć w Twoim sukcesie” – podsumował Janusz Fudała.

Olej syntetyczny PLATINUM RIDER SPEEDWAY został opracowany specjalnie dla silników wyczynowych. Przeznaczony jest do smarowania i ochrony wysoko obciążonych sportowych silników czterosuwowych, w tym przede wszystkim motocykli żużlowych. Zapewnia optymalną ochronę wszystkich elementów silnika w warunkach dużych obciążeń.

„Nowy produkt, który wspólnie wypracowaliśmy, ułatwił mi drogę do mistrzostwa świata. To już trzeci taki tytuł, ale zapewniam, że to jeszcze nie jest moje ostatnie słowo. Chcę się cały czas rozwijać. Wierzę, że razem osiągniemy jeszcze wiele sukcesów” – zapewnił Bartosz Zmarzlik.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię

Żródło:PAP MediaRoom

Powiązane artykuły

Pozostańmy w kontakcie

26,463FaniLubię
274SubskrybującySubskrybuj
- Reklama -spot_img

Najnowsze Artykuły

Aplikacja Mobilna

Install
×
Skip to content