21,7 C
Warszawa
piątek, 29 września, 2023

Morawiecki: Będziemy pomagać Ukrainie w walce o wolność, suwerenność i bezpieczeństwo

26,463FaniLubię

W obliczu zbrodni na Ukrainie musimy odpowiedzieć bardzo zdecydowanie. Apelujemy do European Commission – skoro pomogła Turcji przy ostatnim kryzysie z uchodźcami, to teraz do Polski powinna trafić również pomoc z UE. Między innymi o tym rozmawialiśmy dziś z panem premierem Alexander De Croo.

Rosyjska armia zostawia za sobą tragiczne ślady zbrodni i ludobójstwa, a towarzyszy temu ordynarna, kłamliwa, kremlowska propaganda. Odkrywane są kolejne miejsca, w których Rosjanie masowo mordowali ukraińskich cywili.

- Autopromocja - KLIKNIJ NA GRAFIKĘ-

Nie możemy siedzieć z założonymi rękami. Musimy w aktywny sposób pomagać bronić suwerenności i integralności terytorialnej Ukrainy.

Dlatego potrzebne są maksymalne, jak najdalej idące sankcje. Na tym polu walki dobra ze złem nie może być postaw neutralnych. Tego wymagają wartości, które reprezentują UE, Polska i Belgia.

Cieszę się, że pan premier Belgii w tej kwestii stoi na takim samym stanowisku jak Polska. Będziemy nadal współpracować i pomagać Ukrainie w walce o wolność, suwerenność i bezpieczeństwo ich państwa i całej Europy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię

Powiązane artykuły

Pozostańmy w kontakcie

26,463FaniLubię
274SubskrybującySubskrybuj
- Reklama -spot_img

Najnowsze Artykuły

Aplikacja Mobilna

Install
×
Skip to content