30,5 C
Warszawa
piątek, 19 sierpnia, 2022

Morawiecki: Czas na bestialstwa totalitarno-faszystowskiego reżimu Rosji się skończył

26,463FaniLubię

Ludobójstwo dokonane w Buczy zmienia wszystko w postrzeganiu tej wojny. Zachód już nie musi się domyślać, co Rosjanie naprawdę robią na Ukrainie. Od ciał setek cywilów zamordowanych z zimną krwią i szwadronów śmierci chodzących od drzwi do drzwi i strzelających do matek i ojców na oczach ich dzieci, nie da się odwrócić wzroku. Chcemy natychmiastowego powołania międzynarodowej komisji do zbadania zbrodni ludobójstwa w miastach na Ukrainie.

Wzywam także liderów Unii Europejskiej do natychmiastowego i zdecydowanego działania, do wdrożenia takich sankcji i działań, które wreszcie złamią machinę wojenną Putina, które zabiorą jej powietrze. Doprowadzą do skonfiskowania majątków Federacji Rosyjskiej i rosyjskich oligarchów zdeponowanych w bankach zachodniej Europy. To wezwanie jest szczególnie szczególnie skierowane w stronę najsilniejszych i najbogatszych państw Unii, Niemiec czy Francji. Przywództwo to nie tchórzostwo, czy kalkulacje. To bezkompromisowa walka ze złem. Zobowiązuje nas ono do robienia wszystkiego co w naszej mocy, żeby zapobiegać kolejnym zbrodniom ludobójstwa.

- Autopromocja - KLIKNIJ NA GRAFIKĘ-

Czas na kalkulacje się skończył, bestialstwa totalitarno-faszystowskiego reżimu z Rosji dotykają coraz większej grupy obywateli Ukrainy. Zamiast dyskutować o prawach człowieka w ciepłych salach konferencyjnych, zacznijcie ich w końcu bronić!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię

Powiązane artykuły

Pozostańmy w kontakcie

26,463FaniLubię
322SubskrybującySubskrybuj
- Reklama -spot_img

Najnowsze Artykuły

Aplikacja Mobilna

Install
×
Skip to content