20.6 C
Warszawa
środa, 24 lipca, 2024

Antysemityzm – Wacław Leszczyński

26,463FaniLubię

Pod koniec I wojny światowej powstały warunki do odrodzenia się państwa Polskiego. Przeciwne temu były Niemcy, tracące wskutek tego, ziemie zagarnięte w rozbiorach Polski. Przeciwna była Rosja i „biała” i bolszewicka. Wrogie temu były też organizacje syjonistyczne, planujące w porozumieniu z Niemcami, by na podbitych przez nich ziemiach zaboru rosyjskiego, utworzyć autonomiczne podległe Niemcom, państwo żydowskie.

Wszyscy oni starali się więc zdyskredytować Polaków w oczach opinii światowej, a zwłaszcza środowisk żydowskich, o wielkich wpływach i pieniądzach. W tym celu kłamliwie oskarżano Polaków o antysemityzm i mordowanie Żydów. O pogromie w Kiszyniowie w 1903 r. pisano, że był dziełem Polaków, ze świadomością, że na Zachodzie nikt nie wie, gdzie jest to miasto. O tzw. pogromie we Lwowie w 1918 r. dokonanym przez kryminalistów pisano, że przeprowadzili go Polacy i że zginęły w nim tysiące Żydów (naprawdę ok. 50 osób). Głoszono, że wojsko polskie też dokonywało pogromów ludności żydowskiej ( to zostało odkłamane przez międzynarodowe komisje). Ta zgodna działalność, przecież wrogich sobie Niemców, bolszewików i syjonistów, miała blokować ustalenia konferencji w Wersalu i utworzenie Państwa Polskiego. Mimo to w 1918 r. Polska powstała.

- Autopromocja - KLIKNIJ NA GRAFIKĘ-

W 1989 r. po 50 latach okupacji, władzę i media w Polsce przejęli komuniści – dysydenci.  Głosili oni „odwrócenie się” od przeszłości, na rzecz przyszłości. Wyjątkiem w tym było jednak doszukiwanie się w przeszłości polskiego antysemityzmu. Pisano, że w czasie II wojny światowej Polacy mordowali Żydów. Pomijano udział w tym Ukraińców, litewskich „strzelców ponarskich”, milicji żydowskiej i innych. Pisano o szmalcownikach polskich, nie mówiąc nic, o wiele bardziej szkodliwych, żydowskich szmalcownikach. Podawano absurdalne liczby 200 tysięcy Żydów zamordowanych przez Polaków. Bredzono, że „Wyklęci” wyciągali z pociągów Żydów i  mordowali ich, ale nie wyjaśniono, jak w pasażerze rozpoznawali oni Żyda. Do niedawna nie mówiło się o tym, że Polacy uratowali setki tysięcy Żydów. Nie wspominano o rtm. Pileckim, zamordowanym przez komunistów ani o księżąch, endekach, a nawet ONRowcach ratujących Żydów. Filmy o Irenie Sendlerowej i Żabińskich powstały za granicą. Dopiero teraz mówi się o polskich dyplomatach w Szwajcarii, Węgrzech i Kubie, ratujących dziesiątki tysięcy Żydów. Bo wrogom Polski nie chodzi o prawdę.      

Jak było naprawdę ?  Tak, niektórzy Polaacy z marginesu – szmalcownicy – mordowali Żydów. Ale uczestnicy „rzezi galicyjskiej” 1846 r. też byli Polakami. Polakami byli konfidenci Gestapo, którzy wydali gen. Grota-Roweckiego. Polakami byli członkowie Gwardii Ludowej, grabiący i mordujący, pod wodzą późniejszego generała PRL, ukrywających się Żydów. Polakami byli też komuniści, wydający Gestapo placówki Armii Krajowej, a przez pomyłkę i własną drukarnię. Polakami byli odpowiedzialni za mordy na tysiącach Polaków, Bierut i Gomułka. Polakami byli agenci „służb” PRL, mordercy ks. Popiełuszki.

Na zdyskredytowaniu Polaków w oczach opinii światowej zależy wielu. Zależy Niemcom, chcącym podzielić się zbrodnią Holokaustu z Polakami. Swoich zbrodniarzy nazywają nazistami, pod rządami których, jak podawały ich polskojęzyczne media, niemieccy żołnierze mieli smutne Boże Narodzenie. A Żydzi z USA chcą zatrzeć prawdę, że nie zapobiegli w 1939 r. odesłaniu Żydów na statku St. Louis i że potem, mając znaczne wpływy w USA, nic nie uczynili, aby Niemcy nie wymordowali Żydów europejskich. Podejrzewano ich nawet, że tak pozbyli się konkurencji. Rosja chce Polski słabej i zależy jej na opinii o niej, jako kraju antysemitów. Z tych trzech stron płyną wielkie pieniądze dla propagandzistów i autorów antypolskich publikacji oraz działań takich, jak demonstracje wulgarnych wandali niszczących patriotyczne i religijne symbole oraz banery obrony życia.

Pod nazistowskim znakiem żądają oni aborcji bez ograniczeń, przy czym takie zabicie dziecka, przyrównują do zrobienia jajecznicy. Podobne porównanie, ale Żydów do wszy, które trzeba zabijać, głoszono pod takim samym nazistowskim znakiem, w Niemczech Hitlera.  

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię

Powiązane artykuły

Pozostańmy w kontakcie

26,463FaniLubię
274SubskrybującySubskrybuj
- Reklama -spot_img

Najnowsze Artykuły

Skip to content