21,5 C
Warszawa
niedziela, 7 sierpnia, 2022

Wspierajmy ewangelizację – Małgorzata Pabis .

26,463FaniLubię

Z Andrzejem Sobczykiem , prezesem Stowarzyszenia„Rafael ”, rozmawia Małgorzata pabis .

„1000 sklepów wesprze ewangelizację dzięki Twoim codziennym zakupom” – taką informację znalazłam w mediach. Co to oznacza?

- Autopromocja - KLIKNIJ NA GRAFIKĘ-

Oznacza to, że każdy, komu zależy na wspieraniu dzieł ewangelizacyjnych, będzie dysponował nowym, zupełnie bezkosztowym sposobem wsparcia szeroko rozumianej twórczości i inicjatyw chrześcijańskich. Dzięki programowi AP+ Wspieram Ewangelizację może wspierać cel, na który sprzedawca, u którego dokonuje zakupów, przeznaczy część swoich zysków. A stanie się to już w momencie robienia zakupów, także tych codziennych.

Jak to zrobić?

Używanie AP+ jest bardzo proste. Najpierw należy wejść na stronę www.APplus-app.pl i tam się zarejestrować lub pobrać aplikację na telefon, jeśli przez telefon robimy zakupy w internecie (można to też zrobić bezpośrednio w aplikacjach znajdujących się już na telefonie AppStore lub Google Play). Aby dołączyć do programu, wystarczy założyć konto, a później dokonywać zakupów w miejscach, których pełna lista znajduje się w zakładce „Zrób zakupy”. Na ten moment już ponad 1000 sklepów włączyło się w ten projekt i są to zarówno sklepy internetowe, jak i stacjonarne. Pełna instrukcja i pomoc w użytkowaniu aplikacji znajduje się na powyższej stronie internetowej.

Jestem pewien, że każdy, kto raz nauczy się korzystać z programu, będzie to robił regularnie, bo… jest to naprawdę proste!

Wiele osób zapyta zapewne, ile to będzie kosztować. Gdzie jest tzw. haczyk?

Najpiękniejsze jest to, że całość jest całkowicie bezkosztowa dla osób korzystających z programu i aplikacji. AP+ bazuje na korzyściach dla każdej ze stron: dla sprzedawców, klientów i organizacji chrześcijańskich. Sprzedawcy mają nowych, lojalnych i świadomych klientów, klienci wspierają wartościowe dzieła bez choćby złotówki wydanej dodatkowo, a organizacje zyskują środki na swoją działalność.

Jakie sklepy są już powiązane z programem i aplikacją?

Lista 1000 sklepów i punktów usługowych (takich jak np. fryzjer czy wulkanizator) cały czas rośnie. Na ten moment w programie są już takie sklepy, dzięki którym można kupić właściwie wszystko! A są to m.in. Allegro, Lidl.pl, Media Expert, AliExpress, Booking.com, Pyszne.pl, 4F, RTV Euro AGD, 5.10.15, KFC, Empik.com oraz setki mniejszych i lokalnych sklepów. Ich pełny spis znajduje się w samej aplikacji lub na stronie www.APplus-app.pl. Ważne jest też to, że jeśli chcielibyśmy, aby do programu dołączył np. nasz osiedlowy sklep, który codziennie odwiedzamy, to także jest taka możliwość. Wystarczy zachęcić jego właściciela do wspierania AP+, który może zgłosić go na stronie aplikacji w dziale „Dodaj sklep”.

Jakie dzieła będzie można wspierać i czy sami będziemy mogli wybrać, na co chcielibyśmy dołożyć „cegiełkę”?

Aplikacja powstała dla wsparcia medialnych dzieł ewangelizacyjnych, ponieważ to właśnie one stanowią kluczową rolę w kulturze, a jednocześnie do ich powstania potrzeba znacznych nakładów finansowych. Pierwszymi wspieranymi projektami będą kinowe produkcje filmowe, m.in. o jedynych uznanych w Polsce objawieniach maryjnych w Gietrzwałdzie czy cudzie eucharystycznym w Sokółce, oraz – co ucieszy czytelników – fundusz wydawniczy „Dobrych Nowin”! Obecnie trwają prace nad wprowadzeniem do aplikacji innych projektów ewangelizacyjnych. Potrzeb jest naprawdę wiele, ale mając nowe sposoby, wierzę, że uda się konkretnie wspierać osoby tworzące dzieła ewangelizacyjne. Dzisiejszemu światu jest to tak bardzo potrzebne!

Dlaczego warto pobrać aplikację i z nią robić zakupy?

Mocno wierzę, że premiera aplikacji może być rewolucją w finansowaniu dzieł promujących wartości chrześcijańskie. Jeśli pewna część kwoty, którą przeznaczamy na zakupy, wróci jako wsparcie dzieł ewangelizacyjnych, to zobaczymy wzrost jakości i liczby przedsięwzięć promujących wartości, w które wierzymy. Coś takiego nigdy jeszcze nie było możliwe. Trzeba wykorzystać tę szansę! Bardzo ważne jest, by każdy z nas korzystał z tej nowej możliwości oraz – jeśli się da – poprosił o to pozostałych członków rodziny.

Dziękuję za rozmowę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię

Żródło:Dobre Nowiny

Powiązane artykuły

Pozostańmy w kontakcie

26,463FaniLubię
322SubskrybującySubskrybuj
- Reklama -spot_img

Najnowsze Artykuły

Aplikacja Mobilna

Install
×
Skip to content