16.9 C
Warszawa
piątek, 24 maja, 2024

Dokąd zmierzasz Polsko? Przywracanie pamięci z profesorem Myśleckim „Pod Jaworem” w Wilkiej Lipie

26,463FaniLubię

Dzisiaj, 28 kwietnia, odbędzie się kolejny wykład z cyklu „Przywracanie pamięci” prowadzonego przez profesora Wojciecha Myśleckiego. Tym razem tematem spotkania będzie „Dokąd zmierzasz Polsko?” – refleksja nad przyszłością naszego kraju.

Miejscem spotkania będzie sala „Pod Jaworem” w miejscowości Wilka Lipa, gdzie uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać wykładu w otoczeniu pięknej przyrody. Profesor Myślecki z pewnością poruszy wiele ważnych kwestii, dotyczących przyszłości Polski i jej mieszkańców.

- Autopromocja - KLIKNIJ NA GRAFIKĘ-

W dzisiejszych czasach wiele zmagań i wyzwań staje przed naszym krajem, takich jak problem migracji, edukacji, służby zdrowia czy ekologii. Warto zastanowić się, jakie kroki powinniśmy podjąć, aby sprostać tym wyzwaniom i osiągnąć rozwój i dobrobyt dla naszej społeczności.

Wykład profesora Myśleckiego będzie doskonałą okazją do refleksji i dyskusji na temat tych kwestii. Profesor, będący cenionym polskim elektronikiem, naukowcem, działaczem opozycji w PRL, honorowym profesorem Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, na pewno podzieli się swoimi poglądami i wskazówkami, jakie kroki powinniśmy podjąć, aby Polska mogła się rozwijać i prosperować.

Cykl wykładów „Przywracanie pamięci” to inicjatywa, która ma na celu przybliżenie mało znanych wydarzeń i ludzi z naszej historii, ale także stawianie pytań o naszą przyszłość. Takie spotkania pozwalają na rozwijanie naszej wiedzy, rozwijanie umiejętności myślenia krytycznego i podejmowania refleksji nad naszym miejscem w społeczeństwie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w dzisiejszym wykładzie profesora Myśleckiego i do refleksji nad przyszłością naszej Ojczyzny. Pod jaworem w Wilkiej Lipie czeka na nas wiele inspiracji i możliwości do ciekawych dyskusji i rozmów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię

Powiązane artykuły

Pozostańmy w kontakcie

26,463FaniLubię
274SubskrybującySubskrybuj
- Reklama -spot_img

Najnowsze Artykuły

Skip to content