8,1 C
Warszawa
środa, 17 kwietnia, 2024

Czy według Donalda Tuska Polacy powinni pracować aż do śmierci?

26,463FaniLubię

10 lat temu jego rząd podniósł wiek emerytalny – kobietom z 55 lub 60 na 67 lat, a mężczyznom z 65 do 67 lat.

W czasach PO bezrobocie było rekordowe – 14,5%, a miliony ludzi pracowało za 5 zł za godzinę. Rząd mówił wtedy – pracujcie jeszcze dłużej w takich warunkach i za głodowe stawki.

- Autopromocja - KLIKNIJ NA GRAFIKĘ-
Foto: https://www.facebook.com/MorawieckiPL

Rząd Prawo i Sprawiedliwość dokonał rewolucji godności. Mówiliśmy o tym dziś na konferencji razem z minister Marlena Maląg i europosłem Joachim Brudziński.

Od 2017 roku obniżyliśmy wiek emerytalny. Przywróciliśmy sprawiedliwość i równowagę na rynku pracy. Dziś mamy rekordowo niskie bezrobocie i waloryzacje rent i emerytur, a także coraz wyższą pensję minimalną, kolejne transfery społeczne i programy wsparcia dla polskich rodzin.

My spełniamy obietnice! Czy o naszych przeciwnikach politycznych, którzy w czasach niesamowitej koniunktury zabierali wszystko wszystkim i nie potrafili znaleźć pieniędzy w budżecie, a teraz obiecują cokolwiek, byle tylko podbić sobie słupki w sondażach, można powiedzieć to samo? Nie sądzę.

Warto postawić na wiarygodność. Warto postawić na rząd PiS. My szanujemy naszych seniorów, rolników, ciężką pracę kobiet i polskich rodzin. Robimy wszystko, by wspierać Polaków! I nigdy nie przestaniemy.

Dziękuję wszystkim seniorom za ich ciężką pracę dla Polski i życzę im dużo zdrowia w nowym roku, a wszystkim – by ten rok był pełen naszych wspólnych sukcesów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię

Powiązane artykuły

Pozostańmy w kontakcie

26,463FaniLubię
274SubskrybującySubskrybuj
- Reklama -spot_img

Najnowsze Artykuły

Skip to content