9,6 C
Warszawa
wtorek, 23 kwietnia, 2024

Siła złego na… – Wacław Leszczyński

26,463FaniLubię

Rosji nie powodzi się dobrze na wojnie z Ukrainą. Dlatego stara się, aby państwa demokratyczne przestały pomagać Ukrainie materialnie i wojskowo. Straszy więc społeczeństwa Zachodniej Europy, za pośrednictwem swoich agentów, brakiem ciepła i energii elektrycznej w domach i zakładach przemysłowych, jeśli nie nawiążą stosunków gospodarczych z Rosją. Straszy też, nieco już zardzewiałą, bronią atomową.

Najwięcej pod każdym względem Ukrainie pomaga Polska. Dlatego przeciw naszemu krajowi trwa wytężona kampania agentur Putina. Jej celem jest po pierwsze, oczernianie Polski w oczach Zachodu, a po drugie, zmiana rządu na przyjazny Rosji, taki jaki był przed rokiem 2015.

- Autopromocja - KLIKNIJ NA GRAFIKĘ-

Oczernianie Polski polega na wmawianiu ludziom, że obecna władza popiera Putina. Czynią to politycy opozycji, zasłużeni dla Rosji putinowcy. Im bardziej któryś z nich był wcześniej związany z Rosją, czy to w rządzie, w dyplomacji, wojskowości, bezpieczeństwie czy gospodarce, tym większego rusofoba odgrywa teraz, że niby „od dawna ostrzegał przed Rosją”. Co nie przeszkadza, że i teraz niektórzy z nich mówią: „bardziej się boję rządów Kaczyńskiego niż Putina”. I to nawet nie dziwi, Putin im to wynagrodzi. Na kłamstwa opozycji mogą się nabrać jedynie społeczeństwa na Zachodzie, bo w Polsce chyba nawet najbardziej naiwny zwolennik poprzednich rządów musi widzieć ich fałsz.

Oprócz Rosji starania o zmianę władzy w Polsce, popierają Niemcy, które boją się, że Polska broniąca swej suwerenności przed zakusami IV Rzeszy Niemieckiej, daje przykład innym państwom Unii Europejskiej, które też będą chciały się wyzwolić spod supremacji Niemiec. Poza tym Polska, jako główny sojusznik Ukrainy, utrudnia Niemcom powrót do współpracy z Rosją, czego domagają się niemieccy politycy. Dlatego czynią wszystko, co mogą, żeby przywrócić w Polsce rządy ludzi wykonywujących posłusznie ich polecenia. Gdy nie udało się obalić legalnej władzy siłowo, dążą do tego w drodze wyborów. Dlatego od wielu miesięcy blokują wypłatę należnych Polsce unijnych funduszy (przy poparciu „polskiej” opozycji), obiecując ich oddanie, jeżeli wybory wygrają ludzie oficjalnie przez nich „namaszczeni”. Ponadto ich agentura i związana z nią opozycja rozsiewa fałszywe wieści mające zaszkodzić Polsce. A to głoszą, że to Amerykanie uszkodzili rosyjski gazociąg, a to atakują prezydenta za kontakty z Iranem (przecież ich zwolennicy nie muszą wiedzieć, że zrobił to na prośbę Ukrainy). Straszą ludzi drogim prądem i brakiem węgla, utrudniając jego dystrybucję. Krytykują zakup amerykańskich i południowokoreańskich czołgów i samolotów, bo to wzmacnia militarnie Polskę, zabezpiecza przed agresją ze strony Rosji i uniezależnia ją od Niemiec. Atakują Narodowy Bank Polski, bo on zapewnia Polakom bezpieczeństwo finansowe i blokuje narzucenie Polsce przez Niemcy waluty euro.

Równocześnie starają się pomagać Putinowi w niewypowiedzianej Polsce wojnie, tzn. przełamaniu wschodniej granicy. Agentura plecie więc o prześladowaniu „imigrantów”, którzy chcą się dostać do Polski nielegalnie (a nie przez punkty granicznie). Łże o gościu, co „cały tydzień bez jedzenia płynął rzeką” (ciekawe, którą i po co), a także o prześladowanym w swoim kraju Senegalczyku (z Moskwy). Znajdą się ludzie ogłupieni przez polskojęzyczne media, którzy słysząc to, uwierzą. Ale chyba tylu naiwnych nawet wśród nich nie ma. Zadaniem obcej agentury i opozycji jest też skłócenie Polaków. Stąd spektakle nienawiści wobec Zjednoczonej Prawicy i jej elektoratu. Opozycja zapowiada, że po zwycięstwie podda surowym represjom polityków prawicy i wszystkich jej zwolenników. Pod wpływem tej propagandy fanatyczni zwolennicy opozycji już zamordowali Rosiaka w Łodzi (bo był działaczem PiS), Adamowicza w Gdańsku (bo kandydował na prezydenta Gdańska przeciw kandydatowi PO), a teraz napadli na siedzibę PiS w Warszawie. Do tego trzeba dodać ataki, wzorowanych na Nazi SA, bojówek napadających na dziennikarzy, polityków, biura poselskie PiS i wulgarnie zakłócających spotkania prezydenta i polityków prawicy z wyborcami.

Z obu krajów sąsiadujących z naszym idą na to wielkie pieniądze w formie dotacji, grantów i nagród, a nawet w postaci czystej gotówki w foliowych reklamówkach, jak np. „pożyczka moskiewska”. Według Niemiec pieniądze przez nich wypłacane są „inwestycją w przyszłość”, bo ich ludzie skierowani do rządzenia Polską gwarantują odstąpienie od żądania ogromnych odszkodowań za zbrodnie i rabunek w czasie II wojny światowej. Wypociny jednego pismaka z polskojęzycznych gadzinówek, że „Niemcy dały Polsce Ziemie Zachodnie”, podchwyciły antypolskie organizacje w Niemczech, zwłaszcza Związek Wypędzonych. Niemcy usiłują przedstawiać ataki na Polskę jako obronę praworządności, klimatu i czego tylko można. Gdy dzięki zmianie rządu w Czechach nie udało się zamknąć w Polsce kopalni Turów, to teraz sami występują z takim żądaniem, a kierowana przez nich Komisja Europejska naliczyła już wielomilionowe kary za nieposłuszeństwo. Chcą zniszczyć gospodarczo Polskę, bo jest dla nich konkurencję w wielu dziedzinach.

Jedynym programem opozycji jest „anty-PiS”, innego nie ma. Czasem tylko jej politycy wspomną o likwidacji 500+ i dodatkowych emerytur. Mówią też o małżeństwach homoseksualistów, bo tego chcą Niemcy i o aborcji, bo ją w czasie II wojny światowej wprowadziły Niemcy i Rosja na okupowanych terenach Polski. U nich uchodzi to za prawo człowieka (teraz do mordowania dzieci nienarodzonych, a potem…). Opozycja nie mówi o programie, bo nie wie, jaki ma być. Obiecuje, że ogłosi go po objęciu władzy, bo liczy na to, że wtedy dostanie go z Berlina.

Polacy pamiętają, jak się żyło za niemieckiej okupacji i później za rządów podległej im opozycji. Nie chcą więc znowu biedować ani zbierać szparagów w Niemczech. I dlatego nie mogą dopuścić do zwycięstwa opozycji – stronników Niemiec. Muszą również zadbać, żeby tamci nie sfałszowali wyborów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię

Powiązane artykuły

Pozostańmy w kontakcie

26,463FaniLubię
274SubskrybującySubskrybuj
- Reklama -spot_img

Najnowsze Artykuły

Skip to content