9,6 C
Warszawa
wtorek, 23 kwietnia, 2024

Premier: Dbamy o to, żeby Polska dalej mogła się wspaniale rozwijać.

26,463FaniLubię

Tak jak inwestycje są tlenem dla całej gospodarki, życia gospodarczego i życia społecznego – tak infrastruktura jest tlenem dla inwestorów i przedsiębiorców. Na terenie powiatu jaworskiego bardzo prężnie rozwija się Dolnośląska Strefa Aktywności Gospodarczej – to trasa S3, droga ekspresowa, którą budujemy przez ostatnie kilka lat i która wkrótce zostanie ukończona, żeby zachęcać kolejnych przedsiębiorców.

Wszyscy inwestorzy bacznie obserwują, jak zachowają się dzisiaj poszczególne państwa u progu tego kolejnego, makroekonomicznego, szeroko rozpościerającego swoje skrzydła kryzysu. My wiemy, jak się zachować. Wiemy, że musimy oszczędzać, żeby mieć pieniądze na takie właśnie inwestycje, bo to one w tym trudnym czasie są kołem zamachowym i motorem napędowym wyjścia z impasu. To właśnie infrastruktura drogowa, wodociągowa, kanalizacyjna, światłowodowa, energetyczna jest warunkiem wstępnym przyciągnięcia inwestorów. To się dzieje tutaj, dzisiaj na naszych oczach.

- Autopromocja - KLIKNIJ NA GRAFIKĘ-

Chciałbym szczególnie podziękować pani marszałek Elżbieta Witek – poseł na Sejm RP, która jest dobrym duchem całego tego regionu, pani staroście oraz panu wójtowi gminy Męcinka. Dziś trzeba bardzo dobrze gospodarować budżetem – i to stoi u podstaw naszego całego modelu gospodarczego. Mamy już w zanadrzu kolejne inwestycje, ale ich warunkiem jest właśnie rozwój infrastruktury. Dzięki dobrym inwestycjom, zmora III Rzeczypospolitej – bezrobocie, maleje tutaj od lat. Dbamy o to, żeby Polska dalej mogła się wspaniale rozwijać.

#PolskaWSercuq

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię

Powiązane artykuły

Pozostańmy w kontakcie

26,463FaniLubię
274SubskrybującySubskrybuj
- Reklama -spot_img

Najnowsze Artykuły

Skip to content