23.7 C
Warszawa
niedziela, 19 maja, 2024

Premier Morawiecki – Jesteśmy wdzięczni polskiej wsi

26,463FaniLubię

Chcemy, żeby polska wieś cieszyła się dalszym rozwojem i sukcesami. Dziś nie jest już to zależne wyłącznie od środków europejskich. One są i będą, ale dokładamy do nich o wiele więcej funduszy z budżetu państwa. Tak długo, jak będzie to od nas zależne, nie zabraknie pieniędzy na wspaniałe perspektywy dla polskiej wsi. To zobowiązanie rządu Prawa i Sprawiedliwości chcę, żeby dzisiaj z Ostrowi Mazowieckiej popłynęło na całą Polskę.

Jesteśmy wdzięczni polskiej wsi – każdemu polskiemu rolnikowi, który prowadząc swoje gospodarstwo jest jednocześnie i pracownikiem i szefem; i przedsiębiorcą i księgowym. Musi sprawnie kalkulować ceny nawozów i paliwa, planować inwestycje w sprzęt i zakup nasion, a jednocześnie cały czas się dokształcać. Przy takiej logistyce to swoiste przedsiębiorstwo w pigułce – a więc tak na dobrą sprawę też całe państwo w pigułce. Właśnie dlatego wszechstronni w swojej pracy gospodarze często bardzo dobrze rozumieją zawirowania i złożoność aktualnych światowych problemów gospodarczych, z którymi dzisiaj wszyscy się mierzymy. Są to naprawdę wielkie wyzwania, jakie nieznane nam były od wielu dziesięcioleci, a ich dotkliwe skutki to m.in. drogi gaz, prąd i paliwo czy drożejące ceny nawozów.

- Autopromocja - KLIKNIJ NA GRAFIKĘ-

Wiem, że jest ciężko i chciałbym podkreślić, że jesteśmy z wami, że wypełniamy nasze zobowiązania i będziemy troszczyć się o to, aby trud pracy polskiego rolnika, nie tylko nie został zmarnowany. Zrekompensujemy też zauważalne ubytki w emeryturach rolniczych poprzez znaczącą kwotową waloryzację. Walczymy o to, żeby jak najszybciej wyjść z kłopotów, w których dzisiaj znajduje się cała Europa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię

Powiązane artykuły

Pozostańmy w kontakcie

26,463FaniLubię
274SubskrybującySubskrybuj
- Reklama -spot_img

Najnowsze Artykuły

Skip to content