13,1 C
Warszawa
piątek, 30 września, 2022

14 emerytura – bo tak powinna wyglądać solidarność międzypokoleniowa

26,463FaniLubię

Dziś ruszamy z wypłatą 14 emerytury!

Razem z 13 ma służyć ona poprawie życia milionów polskich seniorów i jest bardzo ważnym elementem rewolucji godności i solidarności, która nastąpiła po przejęciu władzy przez Prawo i Sprawiedliwość.

- Autopromocja - KLIKNIJ NA GRAFIKĘ-

Warto przypomnieć, jak wyglądały emerytury i renty za czasów rządów PO i PSL, czyli liberałów. Pozostawianie ludzi samych sobie, kilkuzłotowe waloryzacje, brak programów Senior+ i Leki 75+, dodatków osłonowych i śmiesznie niska kwota wolna od podatku.

Ich oferta brzmiała: pracować jak najdłużej, odkładać jak najwyższe składki i pobierać emerytury jak najkrócej.

My całkowicie odeszliśmy od tej liberalnej filozofii.

Nasza oferta dla polskich seniorów to bezpieczna, spokojna jesień życia, w której państwo odwdzięcza się najstarszym obywatelom za ich wkład w budowę silnej, wolnej, demokratycznej i coraz bogatszej Rzeczypospolitej.

Kluby seniora i koła gospodyń wiejskich, dodatki emerytalne, waloryzacje, emerytura bez podatku, wsparcie w zakupie leków – te wszystkie programy udało nam się wprowadzić, a nad kolejnymi usprawnieniami pracuje Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej i pani Minister Marlena Maląg, która czuwa nad Seniorami i której za to bardzo serdecznie dziękuję.

Drodzy Seniorzy, kochane Babcie i Dziadkowie!

Będziemy Was nadal wspierać tak, aby jesień życia była radosnym i spokojnym czasem – bo tak powinna wyglądać solidarność międzypokoleniowa według rządu PiS.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię

Powiązane artykuły

Pozostańmy w kontakcie

26,463FaniLubię
322SubskrybującySubskrybuj
- Reklama -spot_img

Najnowsze Artykuły

Aplikacja Mobilna

Install
×
Skip to content