18,2 C
Warszawa
piątek, 29 września, 2023

Czy można zapobiec działalności zmierzającej do utraty niepodległości? – Kazimierz Krasiczyński

26,463FaniLubię

Rozwój Polski jest ograniczany przez wrogą wobec Polski działalność kilkudziesięciu europosłów zmierzających do utraty niepodległości Ojczyzny i do przystąpienia Polski jako eurolandu do IV Rzeszy Niemieckiej, której założenie postanowiły zgodnie trzy największe partie niemieckie już w zeszłym roku. Również niektórzy posłowie i decyzyjni urzędnicy swym postępowaniem przyczyniają się do utraty niepodległości.

UE żąda zupełnego podporządkowania się państw UE, w tym Polski zwłaszcza pod względem prawnym, nie wypłaca nam należnych pieniędzy, pobiera ogromne kwoty za emisję CO2, co skutkuje wysokimi cenami za prąd, zwyżkami wielu cen dla ludności, niesprzedawalnością droższych towarów niż produkowane w krajach nie płacących idiotycznych opłat za CO2 i szybkie zubożenie Polaków. Niesprzedawalność drogich towarów spowoduje wysokie bezrobocie i inflację trudną do opanowania. Ograniczenia wydzielania CO2 w Europie dotyczą zaledwie 1-2 proc. wydzielanego CO2 na świecie pochodzącego z wulkanów, dna oceanów i wiecznej zmarzliny wydzielającej kilkakrotnie gorszy dla atmosfery metan, oraz z Chin, Ameryk i Australii i wielu innych krajów.

- Autopromocja - KLIKNIJ NA GRAFIKĘ-

Opłaty za wydzielanie niewielkiej ilości CO2 w wyniku ludzkiej działalności mają sens wyłącznie wtedy, gdy zgodzą się na nie wszystkie duże państwa bez wyjątków. Wielkie zubożenie Polaków może spowodować większą ich podatność na przyłączenie Polski jako polskiego eurolandu do Unii Europejskiej o federalnym ustroju, gdzie państwa narodowe zostaną zlikwidowane. Na takie rozwiązanie liczą eurokraci i zdrajcy Polski wśród europosłów.

Dalsze członkostwo Polski w UE oznacza horrendalne kary za nic, całkowite uzależnienie Polski od eurokratów, bezsensowne ogromne opłaty za CO2 i całkowitą nieopłacalność przynależności do UE. Konieczne jest wreszcie jednoznaczne wyliczenie wielkości strat, jakie ponosimy z tytułu przynależności do UE, która przekształca się oficjalnie w IV Rzeszę Niemiecką.

W celu zapobieżenia dalszej i całkowitej utracie niepodległości powinniśmy przyjąć do rygorystycznego zastosowania rozwiązanie polegające na nieznacznej zmianie artykułu 129 KK:

„Kto ,będąc upoważniony do występowania w imieniu RP lub w imieniu wyborców w UE lub w polskich organach samorządowych działa na szkodę RP, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10 oraz posiada zakaz kandydowania do organów UE i do polskich organów samorządowych przez lat 15. Oskarżonym z art.129 KK immunitety są cofnięte”.

Zmieniony artykuł 129 dotyczył będzie także tych urzędników, którzy uniemożliwiając działalność patriotyczną wyrządzają szkodę Ojczyźnie. To jest ważne w odniesieniu przynajmniej do kilku dużych miast.

Wnioski o zastosowanie art.129 KK mogłyby składać przedmioty zarejestrowane w KRS. Jeżeli w krótkim czasie, najlepiej przed najbliższymi wyborami, nie nastąpi opublikowanie w Dzienniku Ustaw przytoczonych przeze mnie zmian w art.129 KK, bezkarne działania na szkodę Polski i jej szkalowanie będzie nadal wyrządzało wielkie i wymierne szkody Polsce i Polakom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię

Powiązane artykuły

Pozostańmy w kontakcie

26,463FaniLubię
274SubskrybującySubskrybuj
- Reklama -spot_img

Najnowsze Artykuły

Aplikacja Mobilna

Install
×
Skip to content