14,2 C
Warszawa
wtorek, 26 września, 2023

Przed sezonem

26,463FaniLubię

Przed nadchodzącym sezonem 2022, odbyło się spotkanie organizacyjne szkółki kolarskiej prowadzonej przez Klub Sportowy Arkadia, której patronem jest Kornel Morawiecki.

Na spotkaniu uczestnicy mieli okazją wysłuchać wykładu zwycięzcy Tour de Pologne z 1979 roku – Henryka Charuckiego, który przekazał cenne wskazówki na temat treningów oraz opowiedział swoją historię, a także historię kolarstwa z lat w których brał czynny udział w wyścigach. Warto wspomnieć, że Henryk Charucki został honorowym członkiem Klubu Sportowego Arkadia.

- Autopromocja - KLIKNIJ NA GRAFIKĘ-

Spotkanie swoją obecnością zaszczyciła również Marta Morawiecka, córka patrona szkółki Kornela Morawieckiego. Ciepłe słowa w kierunku młodych adeptów kolarstwa na pewno będą motywować przez cały sezon.

Kolejnym gościem specjalnym był Władysław Pukowiec, wieloletni trener kolarstwa szosowego oraz górskiego, jedna z najbardziej doświadczonych osób w polskim kolarstwie. Jego cenne uwagi zostaną zapamiętane na długo.

Podczas spotkania zostały przekazane młodzieży nowe stroje ufundowane przez Fundację Agencji Rozwoju Przemysłu, książki historyczne przekazane przez Instytut Pamięci Narodowej we Wrocławiu, osprzęt kolarski ufundowany przez HARFA-HARRYSON. Zostały również wykonane profesjonalne zdjęcia indywidualne naszych zawodników przez Tomasza Czarneckiego.

Red. Gazety Obywatelskiej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię

Powiązane artykuły

Pozostańmy w kontakcie

26,463FaniLubię
274SubskrybującySubskrybuj
- Reklama -spot_img

Najnowsze Artykuły

Aplikacja Mobilna

Install
×
Skip to content