2,2 C
Warszawa
środa, 22 marca, 2023

Rosjanie!

26,463FaniLubię

Od początku marca wasi żołnierze mordują na terytorium suwerennej Ukrainy mieszkańców tego kraju: giną kobiety, dzieci, ludzie w podeszłym wieku. Wasze wojska niszczą rakietami ich domy, ich dorobek życiowy. Wasz prezydent – zbrodniarz wojenny Władimir Putin – wydał rozkaz fizycznego i ekonomicznego zniszczenia Ukrainy.

Pamiętajcie! Nie przeciwstawiając się szalonemu prezydentowi, stajecie się podobni do społeczeństwa III Rzeszy, które do końca popierało führera, Adolfa Hitlera. Dlatego wszyscy Niemcy byli współwinni mordów, które popełnił Hitler ze swoją kamarylą.

- Autopromocja - KLIKNIJ NA GRAFIKĘ-

Czy chcecie odpowiadać za zbrodnie wojenne popełniane teraz na Ukrainie przez Putina, jego środowisko i rosyjską armię? W tej brudnej wojnie giną Wasi ojcowie, mężowie, bracia, dzieci! Posyłacie ich na śmierć dla spełnienia chorych ambicji zbrodniarza wojennego. Dla Putina żołnierze rosyjscy są tylko mięsem armatnim. Podziękowaniem dla tego dyktatora będą cynowe trumny waszych bliskich („Gruz 200”) i ciche pogrzeby, jak w roku 2014. Społeczeństwo Białorusi próbowało odsunąć od władzy przestępcę – samozwańca Łukaszenkę. Wasz prezydent, Putin uratował swego podwładnego od gniewu białoruskiego narodu. Teraz Łukaszenko odwdzięcza się swemu wybawcy, współuczestnicząc w agresji na Ukrainę.

W Rosji garstka obywateli wychodzi na ulicę w proteście przeciwko agresji państwa wobec braci Ukraińców. Są przez policję rosyjską zatrzymywani, bici, skazywani na areszt i grzywny. To oni próbują ratować honor Rosji w oczach świata. Ten symboliczny gest pokazuje, że nieliczni Rosjanie myślą trzeźwo, logicznie i współczują ofiarom rosyjskiej inwazji.

Przyłączcie się do nich, nie oddawajcie ministrowi Szojgu i przestępczej armii rosyjskiej braci, ojców. Nie ulegajcie kłamliwej propagandzie Putina, Ławrowa, Pieskowa, Zacharowej!
Żądajcie wyjścia wojsk rosyjskich z Ukrainy i ziem okupowanych – Krymu i Donbasu. Żądajcie ukarania zbrodniarza wojennego Władimira Putina, jego ministrów i dowódców armii okupacyjnej na Ukrainie! Inaczej świat nigdy Wam tego nie zapomni. Będziecie znienawidzeni wszędzie, gdzie się pojawicie. Sankcje międzynarodowe na zawsze zmienią Wasze życie. Zostaniecie usunięci ze światowego systemu finansowego, sportu, kultury i nauki, z życia społecznego. Każdy z Was poniesie konsekwencje materialne za przestępstwa przeciwko ludzkości, dokonywane przez Wasz rząd i armię. Nie reagując na zło, będziecie za nie współodpowiedzialni na równi z mordercą Putinem.

Czasu jest mało, a wybór może być tylko jeden.
Weterani walk z komunizmem o niepodległość narodów zniewolonych przez Rosję Sowiecką i Putinowską

Jadwiga Chmielowska – Polska
Oles Shevchenko – Ukraina
Piotr Hlebowicz – Polska
Diana Bidochko – Ukraina
Tariel Gviniashvili – Gruzja
Valery Bujval – Białoruś
Tadeusz Świerczewski – Polska
Leonardas Vilkas – Litwa
Mariusz Patey – Polska
Marek Czachor – Polska
Saulius Pečeliūnas – Litwa
Magdalena Czachor – Polska
Isa Gambar – Azerbejdżan
Kazimierz Michalczyk – Niemcy
Vardan Harutyunyan – Armenia
Karol Gwoździewicz – Polska
Ewa Kubasiewicz – Houe – Francja
Izabella Lipniewicz – Polska
Abmedzhit Suleimanov – Ukraina
Lech Osiak – Polska
Sinaver Kadyrov – Ukraina
Wioleta Osiak – Polska
Witold Bator – Polska
Antoni Lis – Polska
Sławomir Karpiński – Polska
Andrzej Szkaradek – Polska
Ewa Pietruszka – Polska
Stanisław Pietruszka – Polska
Wiesław Pyzio – Polska
Zdzisław Janeczek
Kristina Nejman
Jerzy Nejman

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię

Powiązane artykuły

Pozostańmy w kontakcie

26,463FaniLubię
321SubskrybującySubskrybuj
- Reklama -spot_img

Najnowsze Artykuły

Aplikacja Mobilna

Install
×
Skip to content