12.1 C
Warszawa
piątek, 14 czerwca, 2024

Obudź w sobie mężczyznę! Duchowo-psychologiczne aspekty kryzysu męskości

26,463FaniLubię

Pragniemy przedstawić nową publikację wydawnictwa Serafin, autorstwa o. Jana Koniora SJ „Obudź w sobie mężczyznę! Duchowo-psychologiczne aspekty kryzysu męskości”, specjalnie dedykowaną wszystkim mężczyznom, ale z powodzeniem może ona posłużyć także każdej kobiecie pragnącej zrozumieć mężczyznę oraz być dla niego wsparciem i pomocą.

Obudź w sobie mężczyznę! Duchowo-psychologiczne aspekty kryzysu męskości Jan Konior SJ

Książka ukazuje męskość i rolę mężczyzny zarówno od strony duchowej, jak i psychologicznej. Poszukuje zrozumienia jego zranień, trudności, problemów i kryzysów. Podejmowane treści dotyczą wszystkich mężczyzn: poszukujących powołania, stanu wolnego, żonatych, po rozwodach, jak i konsekrowanych.

- Autopromocja - KLIKNIJ NA GRAFIKĘ-

Zaletą publikacji jest to, że nie jest tylko głosem autora, ale wielogłosem mężczyzn, którzy w formie świadectwa zechcieli podzielić się z innymi swoim doświadczeniem. Odpowiedzieli oni na cztery pytania: jakim byłem mężczyzną, jaki jestem dzisiaj, a jakim chciałbym być w przyszłości oraz co chciałbym zmienić w sobie?

Książka przeznaczona jest nie tylko dla mężczyzn, z powodzeniem może posłużyć każdej kobiecie pragnącej zrozumieć mężczyznę oraz być dla niego wsparciem i pomocą.

Serdecznie polecam oraz zachęcam do kontaktu i zamówień.
o. Jan Konior SJ 

Wydawnictwo Serafin
ul. Korzeniaka 16
30-298 Kraków
NIP: 6772263228

tel. +48 12 623 80 58
kom. +48 512 509 808 


www.listyojcapio.com
www.e-serafin.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię

Powiązane artykuły

Pozostańmy w kontakcie

26,463FaniLubię
274SubskrybującySubskrybuj
- Reklama -spot_img

Najnowsze Artykuły

Skip to content