32,2 C
Warszawa
piątek, 19 sierpnia, 2022

WSZYSTKO TOBIE DZIŚ ODDAJĘ – Leszek Osieczko

26,463FaniLubię

Drodzy Przyjaciele, »W naszym rodzinnym kościele często śpiewaliśmy pieśń ›Wszystko Tobie dziś oddaję‹. Zadawaliśmy sobie nawzajem pytanie: ›Czy jesteś gotowy, aby oddać wszystko Chrystusowi?‹«

Tak o swoich doświadczeniach opowiada Donya z Iranu (nasza siostra w Chrystusie, której zdjęcie umieściliśmy na okładce). Niestety chrześcijanie w blisko 70 krajach na całym świecie każdego dnia zadają sobie pytanie o gotowość zapłacenia ceny, jaka wiąże się z naśladowaniem Chrystusa. Czy jestem w stanie ze względu na Pana Jezusa poświęcić wszystko? Ile warta jest dla mnie Jego ofiara? Jak daleko jestem w stanie zaprzeć się sam siebie?

- Autopromocja - KLIKNIJ NA GRAFIKĘ-

Są to bardzo niewygodne pytania. Już sama próba udzielenia teoretycznej odpowiedzi na nie powoduje pewien dyskomfort. Jednakże dla chrześcijan w Iranie to nie jest kwestia teorii, ale ich codzienności. I wyobrażam sobie, jak musi być trudno, gdy w grę wchodzi kwestia życia bliskich, rodziny i dzieci. W obliczu tych wyzwań ich trudny los jest dla mnie ogromną zachętą, aby w modlitwie podjąć walkę o to, aby Bóg zachował ich wiarę. Modlitwa będzie najlepszą odpowiedzią na ich prośbę: »Proszę, módlcie się za nas«. Czy i ty będziesz gotowy modlić się za nasze siostry i braci w Iranie? Gorąco zachęcam do tego.

Ze słowami błogosławieństwa!
Leszek Osieczko, Kierownik Open Doors Polska

Dziękujemy za Twoją pomoc!

Open Doors Polska
Skr. pocztowa 91 · 02-783 Warszawa 59


Konto bankowe: PKO BP
PL 62 1020 1169 0000 8502 0250 0544
Kod SWIFT: BPKOPLPW
PROSIMY O PODANIE NASTĘPUJĄCEGO TYTUŁU PRZELEWU:
»PROJEKT 08/2021« DZIĘKUJEMY ZA TWOJE WSPARCIE!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię

Powiązane artykuły

Pozostańmy w kontakcie

26,463FaniLubię
322SubskrybującySubskrybuj
- Reklama -spot_img

Najnowsze Artykuły

Aplikacja Mobilna

Install
×
Skip to content