-1,9 C
Warszawa
sobota, 4 lutego, 2023

Partner Rabieja: Czarnek: f*** you. Życzę Ci, aby Twoje dzieci były homoseksualne.

26,463FaniLubię

Michał Cessanis, dziennikarz „Dzień Dobry TVN”, a prywatnie partner Pawła Rabieja, polityka Nowoczesnej w wulgarnych słowach zwrócił się do obecnego ministra edukacji i nauki Przemysława Czarnka. „F*** you. Po twoich ostatnich wypowiedziach życzę ci z całego serca, tak po ludzku, aby twoje dzieci były homoseksualne” – napisał na Instagramie Michał Cessanis.

Cześć Czarnek. Po twoich ostatnich wypowiedziach życzę ci z całego serca, tak po ludzku, aby twoje dzieci były homoseksualne. Nauczy cię to człowieczeństwa

– ocenił Cessanis.

„Dla przypomnienia cytaty ministra edukacji o nas, Ludziach LGBT (rzygać mi się chcę na samą myśl, że taki gość zajmuje tak ważne stanowisko opłacane przez podatników): „to jest publiczna demoralizacja, obraza moralności i inteligencji Polaków”, a „ktoś, kto demoralizuje, promuje różnego rodzaju dewiacje, nie ma tych samych praw publicznych jak osoba zachowująca się zgodnie ze standardami i normami, która nie demoralizuje” – napisał dziennikarz. Wpis uzupełnił wulgarnym zwrotem „Czarnek: f*** you”.

- Autopromocja - KLIKNIJ NA GRAFIKĘ-

Obecnie Ministerstwo Edukacji i Nauki pracuje nad projektem przepisów, które w radykalny sposób ograniczą działalność organizacji pozarządowych na terenach szkół.

– Nowe prawo oświatowe ma dać większe bezpieczeństwo tym rodzicom, dla których jest ważny system wartości, który chcą przekazać. Będą mieć większą pewność, że za ich plecami nie będą przekazywane treści, których nie akceptują – wskazał Przemysław Czarnek, minister edukacji i nauki w rozmowie z tygodnikiem „Sieci”.

Zdaniem Przemysława Czarnka to właśnie osoby ze środowisk LGBT doprowadzają do wykluczeń społecznych osób myślących inaczej niż oni:

– Ci ludzie wychodzą na ulicę, w wulgarny sposób obrażają katolików, wykrzykują niecenzuralne hasła, zachowują się obscenicznie i to ma być w porządku? Natomiast gdy nasza strona mówi, że to nie jest zachowanie normalne, a wręcz demoralizujące, to wtedy się okazuje, że jesteśmy wrogami świata postępu i równości. Tak być nie może. Albo mamy równość i każdy może powiedzieć, co myśli, albo tej równości nie ma. W przypadku skrajnych środowisk lewicowych, liberalnych, wielu rzekomych reprezentantów społeczności LGBT nie ma mowy o tolerancji – podkreślił Czarnek.

1 KOMENTARZ

  1. No i to jest dowód,zresztą nie jeden na to ,iż homoseksualiści w postaci Rabieja są nadzwyczaj traktowani,bo pokazywanie się półnago z partnerem publicznie w łóżku i tu na tym zdjęciu politykowi nie jest taktowane,wręcz głupie! i bez żadnych konsekwencji!, a przy tym chamsko obraza Pana Ministra.To tylko mozliwe jest w naszym kraju!. Czy widzieliście, aby jakiś polityk hetero zrobił coś takiego??? w Polsce lub innym kraju?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię

Powiązane artykuły

Pozostańmy w kontakcie

26,463FaniLubię
321SubskrybującySubskrybuj
- Reklama -spot_img

Najnowsze Artykuły

Aplikacja Mobilna

Install
×
Skip to content