-4,5 C
Warszawa
czwartek, 9 grudnia, 2021

Ludzie ruszyli na pomoc pogorzelcom. Zobacz co się dzieje w Nowej Białej!

26,463FaniLubię

W reakcji na tragiczne wydarzenia do jakich doszło w wyniku pożaru domów i zabudowań gospodarczych w Nowej Białej doszło do niemal natychmiastowej pomocy ze strony mieszkańców Podhala. W wielu punktach rozpoczęły się zbiórki najbardziej potrzebnych artykułów i żywności. Ludzie z całej Polski oferują datki i paczki pomocowe. Zbiórkę funduszy ogłosiła m.in. Archidiecezja Krakowska. W przyszłą niedzielą 27 czerwca przed wszystkimi kościołami Archidiecezji Krakowskiej prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na rzecz pogorzelców z Nowej Białej.

W Szkole Podstawowej w Nowej Białej utworzono jedno z miejsc zbiórki. Widok ilości przyniesionych rzeczy jest wręcz imponująca.

- Autopromocja - KLIKNIJ NA GRAFIKĘ-

Przypominamy: organizatorzy proszą o nieprzywożenie ubrań – jest ich już zwyczajnie za wiele. Potrzebne są środki czystości, kalosze, mopy, miotły, rękawiczki.

Środki pieniężne na te cele, które za pośrednictwem Wydziału ds. Charytatywnych Archidiecezji Krakowskiej trafią w całości do poszkodowanych można przesyłać na konto bankowe: Pekao SA IIIOddział w Krakowie 88 1240 2294 1111 0000 3722 9887 z dopiskiem Pomoc dla Nowej Białej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię

Powiązane artykuły

Pozostańmy w kontakcie

26,463FaniLubię
322SubskrybującySubskrybuj
- Reklama -spot_img

Najnowsze Artykuły

Aplikacja Mobilna

Install
×
Skip to content