21.5 C
Warszawa
sobota, 22 czerwca, 2024

Hołownia: Wypięliśmy się na cały świat! Dziennikarz TVN: „Nie sądzi pan, że to Berlin trochę na nas się wypiął?”

26,463FaniLubię

Szymon Hołownia był gościem w programie TVN. Dziennikarz poruszył w rozmowie z politykiem temat Nord Stream 2. „Decyzją Kaczyńskiego wypięliśmy się na cały świat” –mówił Hołownia. „A nie sądzi pan, że to Berlin trochę na nas się wypiął?” – zapytał dziennikarz.

Gdybyśmy byli w Trójkącie Weimarskim dzisiaj rzeczywiście znaczącym głosem i gdyby ten Trójkąt Weimarski rzeczywiście funkcjonował to może moglibyśmy mieć wpływ na Nord Stream 2, ale zgodnie z decyzją Kaczyńskiego wypięliśmy się na cały świat. Uznaliśmy, że jesteśmy wyspą, która nikogo do współpracy nie potrzebuje, a jak do Brukseli to tylko po pieniądze i dzisiaj mamy to co chcemy. To jest śmiertelnie niebezpieczna polityka w takich warunkach geopolitycznych, co przypomniał nam teraz Łukaszenka”

– stwierdził celebryta.

„A nie sądzi pan, że to Berlin trochę na nas się wypiął?”

– ZAPYTAŁ DZIENNIKARZ.

„Ale Panie redaktorze, to jak myśmy upokarzali Berlin i to jak myśmy upokarzali partnerów Unii Europejskiej przez ostatnie 2 lata to nie ma absolutnie precedensu. I jeżeli się kogoś upokarza, cały czas obraża, cały czas tłumaczy, że sobie sami poradzimy, a was to uczyliśmy jeść widelcem, a wam będziemy wypominali różne inne rzeczy, to proszę wybaczyć, ale jak później przychodzi do załatwiania cudzych interesów to może być kłopot”

– DODAŁ HOŁOWNIA.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię

Powiązane artykuły

Pozostańmy w kontakcie

26,463FaniLubię
274SubskrybującySubskrybuj
- Reklama -spot_img

Najnowsze Artykuły

Skip to content