-2,2 C
Warszawa
sobota, 2 grudnia, 2023

„Kocham wszystkich!” Jacek Sutryk w nowym spocie podsumowuje półmetek. Wśród sukcesów wymienił 37 godzin transmisji na żywo na Facebooku

26,463FaniLubię

Jacek Sutryk świętuje w tym tygodniu półmetek swojej prezydentury. Prezydent Wrocławia podsumował swoje dokonania w krótkim spocie, w którym wymienia najważniejsze dotychczasowe sukcesy włodarza. Wśród nich znalazły się 74. Raporty Covidowe, czyli transmisje na żywo na Facebooku prezydenta, które podsumował statystykami: 37 godzin transmisji, 12 mln odbiorców, 1 milion reakcji, udostępnień, komentarzy.

W nowym spocie Jacka Sutryka najważniejszymi sukcesami są również budowa 45 km tras rowerowych, 15 km nowych szyn, 80 mln zł na TORYwolucję, 1 mld zł na remonty i budowę dróg i chodników, 3000 nowych miejsc w żłobkach i przedszkolach, 26 wyremontowanymi podwórkami, zakup 200 nowych autobusów i 46 nowych tramwajów czy 330 mln zł na program Zmień Piec. Prezydent pochwalił się również urodzeniami 56 dzieci z programu in vitro oraz wykonaniem 7,5 tys. szczepień przeciw HPV. Wspomniał również o Oldze Tokarczuk i jej literacką Nagrodę Nobla.

- Autopromocja - KLIKNIJ NA GRAFIKĘ-

Prezydent podziękował również za każdą krytyczną uwagę. Przypomnijmy jednak, że wrocławski urząd miejski aż 167 użytkowników zablokował na swoich profilach na Facebooku i Twitterze. Oficjalny powód? „Niestosowne” zachowanie. Żaden z oficjalnych fanpage’y miasta nie ma regulaminu, z którego wynikałoby, za co można dostać bana na profilu Wrocławia czy prezydenta Jacka Sutryka. W ostatnim czasie jedna z mieszkanek Wrocławia zwróciła również uwagę na złe zarządzanie miastem, co wyraziła słowami, iż w mieście „skrzeczy”. Prezydent odpowiedział: „Pani skrzeczy. To wszystko co skrzeczy”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię

Powiązane artykuły

Pozostańmy w kontakcie

26,463FaniLubię
276SubskrybującySubskrybuj
- Reklama -spot_img

Najnowsze Artykuły

Aplikacja Mobilna

Install
×
Skip to content