4,3 C
Warszawa
sobota, 8 maja, 2021

Umówił się z 12-latką na seks. Zatrzymali go łowcy pedofilów. Zobacz nagranie! [WIDEO]

26,836FaniLubię

Zajechali mu drogę, wyprowadzili z samochodu, po czym przedstawili mu jego historię rozmowy z 12-letnią dziewczynką. Tak wyglądało obywatelskie zatrzymanie pedofila, w środku dnia, na poznańskim Górczynie. Mężczyzna był zupełnie zaskoczony.

Przez dwa tygodnie emerytowany strażak z Poznania przez Internet pisał do dziewczynki, doskonale wiedząc, że ma tylko dwanaście lat.

- Autopromocja - KLIKNIJ NA GRAFIKĘ-

Na pewno masz już włoski z przodu. Powiedz mi jak na to mówisz?

– miał pisać do dziewczynki mężczyzna.

Łowcy swoje zatrzymanie transmitowali na żywo w Internecie. Po kilku minutach transmisji na miejsce przybiegli poznaniacy, by dokonać samosądu.

– mówi Alex, łowca pedofilów.

Policja na miejsce zatrzymania dotarła po kilku minutach. Trwa przesłuchanie zatrzymanego i sprawdzanie, czy mógł dopuszczać się w przeszłości czynów pedofilskich. Łowcy twierdzą, że swoje działania motywują ochroną dzieci, a także edukacją rodziców, którzy baczniej powinni przyglądać się temu co ich dzieci robią w Internecie.

Dziecko, które było wcześniej żywe i pozytywnie nastawione do ludzi zacznie się od nich odsuwać. Jest to pierwsze zachowanie, na które powinniśmy zwrócić uwagę

– wskazuje inny z łowców pedofilów.

Jeśli wszystkie dowody się potwierdzą, prokuratura zdecyduje jakie zarzuty postawić mężczyźnie. Czyn może zostać zakwalifikowany jako przestępstwo pedofilii – zagrożone trzyletnim więzieniem, bądź jako próba gwałtu na małoletnim, co grozi dwunastoletnim pozbawieniem wolności.

Łowcy pedofilów zapowiadają, że mają na oku wielu kolejnych przestępców, których mają nadzieję zatrzymać w najbliższych dniach.

Źródło: TVP Poznań

26,836FaniLubię

Powiązane artykuły

3 KOMENTARZE

  1. Chłop chłopem, sprawa jest jasna i brawo za działalność. Pouczę tylko Panią, że nie jesteście policją i nie macie praw do wielu rzeczy które zrobiliście i udokumentowaliscie, przestudiuj sobie różnice w ujęciu obywatelskim a zatrzymaniu, nie wydawaj takich poleceń ani nie wydawaj publicznie zarzutów, od tego jest policja i prokuratura wy jesteście od ujęcia i przekazania. Dzięki za wasze działania ale postudiujcie trochę bo za którymś razem umoczycie 4 litery przy kimś bardziej rozgarniętym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Pozostańmy w kontakcie

26,836FaniLubię
321SubskrybującySubskrybuj
Steve Moore calls White...

Boston Urban Hospitality co-owner Chris Combs, Pastor Robert Jeffress and and former Trump advisor react to 'disappointing' jobs...

Fox News | 08 May, 2021
Bill Maher blasts Democrats'...

"Real Time" host Bill Maher closed his show Friday night by complaining that the Democrats have become a...

Fox News | 08 May, 2021
Nancy Pelosi gets Willies...

The House speaker marked Willie Mays' 90th birthday by posting a photo of herself with a different San...

Fox News | 08 May, 2021
Chula Vista police serve...

The Chula Vista Police Department served a search warrant at the home of Larry and Maya Millete Friday,...

Fox News | 08 May, 2021
Tucker: Americans are being...

'Tucker Carlson Tonight' host reacts to 'troubling' April jobs report

Fox News | 08 May, 2021
Powered by NewsAPI.org
- Reklama -

Najnowsze Artykuły

Aplikacja Mobilna

Install
×