19.8 C
Warszawa
poniedziałek, 20 maja, 2024

HIT! Nakręcone Julki ze Strajku Klimatycznego nagrały film z radami dla Andrzeja Dudy.

26,463FaniLubię

Kilka dni temu Prezydent Andrzej Duda uczestniczył w szczycie klimatycznym na zaproszenie Joe Bidena. Wypowiedzi głowy państwa polskiego uważnie przysłuchiwali się młodzi aktywiści z organizacji pod nazwą Młodzieżowy Strajk Klimatyczny. Postanowili nagrać film, na którym wytykają prezydentowi ich zdaniem nieprawidłowe wypowiedzi w sferze klimatycznej. W tle osób wypowiadających się widać napisy „Najpierw natura, potem matura”, a wypowiadający się mężczyźni używają odmian czasowników „chciałyśmy”.

W tle niemal wszystkich uczestników filmu widać te same plakaty, co pozwala łatwo stwierdzić, iż samo nagranie nie było spontaniczną akcją osób zatroskanych o sprawy klimatu, a sfingowanym wykorzystaniem osób młodych (tzw. młodzieżówki) przez organizacje opozycyjne wobec prezydenta i rządu. Osoby młode chcą wskazać prezydentowi, że wiedzą więcej w dziedzinie nauki o klimacie. Tymczasem w tle ich pokoi widać celowe wywieszenie plakatów z napisami „Najpierw natura, potem matura”.

- Autopromocja - KLIKNIJ NA GRAFIKĘ-

Na pańskich wiecach spotkała nas przemoc, byłyśmy bite m.in. kijem od polskiej flagi, obrażane, opluwane, popychane i szarpane. Jedną z nas spotkała nawet przemoc seksualna” – mówi jedna z aktywistek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię

Powiązane artykuły

Pozostańmy w kontakcie

26,463FaniLubię
274SubskrybującySubskrybuj
- Reklama -spot_img

Najnowsze Artykuły

Skip to content