23.4 C
Warszawa
niedziela, 14 lipca, 2024

Fani Sutryka: „Żeby cały Wrocław był tak elegancki, czysty, wyremontowany, lśniący jak pan Prezydent”

26,463FaniLubię

Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk jest nierozerwalnie związany ze swoimi profilami na mediach społecznościowych. Każdego dnia na Facebooku oraz Instagramie Jacek Sutryk dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami o nowych inwestycjach i remontach we Wrocławiu, a także popularnymi zdjęciami selfie i pozowanymi w stroju roboczym, na których życzy wrocławianom „Dobrej nocy” lub „Miłego dnia”. Jacek Sutryk sam jednak zauważył, że jego pozowane zdjęcia niewiele się ostatnimi czasy od siebie różnią. „Może i podobnymi do pozostałych” jak sam określił włodarz Wrocławia.

W garniturze po pracy, selfie po treningu lub relacja z robienia zakupów – to najchętniej publikowane niezwiązane z pracą w ratuszu zdjęcia prezydenta Wrocławia. Jacek Sutryk lubi się dzielić z fanami swoją mniej oficjalną częścią dnia. Ostatnio jednak prezydent zauważył, że jego pozowane zdjęcia są bardzo do siebie podobne. Jak się okazuje jest istotna część budowania pozytywnego wizerunku nie tylko samego prezydenta, lecz również miasta Wrocław, które boryka się z licznymi problemami infrastrukturalnymi i inwestycyjnymi. Możemy to zauważyć po komentarzach fanów prezydenta:

MARZENIE! żeby cały Wrocław był tak elegancki (czysty, wyremontowany, lśniący – z błyskiem w oku) jak Pan Prezydent”

– skomentowała jedna z fanek

Może i zdjęcie podobne do pozostałych. Ale z Wrocławia. Takie jest nasze miasto i ja szwendający się po nim😎. Dobrej nocy i do jutra, gdzie o 8:30 słyszymy się w Radio Wrocław 😇✌️💪

Posted by Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk on Thursday, April 22, 2021

Intensywny kolejny dzień 👏🏻 No i znowu wspólnie, za co dziękuję! Czas na odpoczynek 💪👍 Papa ✌️

Posted by Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk on Wednesday, April 21, 2021
- Autopromocja - KLIKNIJ NA GRAFIKĘ-

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię

Powiązane artykuły

Pozostańmy w kontakcie

26,463FaniLubię
274SubskrybującySubskrybuj
- Reklama -spot_img

Najnowsze Artykuły

Skip to content