23.7 C
Warszawa
niedziela, 19 maja, 2024

Szymon Majewski o Strajku Kobiet: „Patrzymy na was z podziwem. Życzę wam świetnych liderów i solidarności”

26,463FaniLubię

14 marca Ogólnopolski Strajk Kobiet zorganizował Wielką Rozmowę o Prawach Kobiet. Wśród gości oprócz Marty Lempart, Agnieszki Holland, Klaudii Jachiry, Joanny Scheuring-Wielgu był również Szymon Majewski. Komik nie szczędził słów podziwu dla kobiecego ruchu domagającego się legalizacji aborcji na życzenie.

W tym dniu chciałbym Wam życzyć – chciałbym żebyście wy mi pożyczyły trochę tej siły, którą macie, bo widzę jej bardzo dużo i determinacja w jakiej walczycie niezależnie od tego, że czasami niektóre powiedzmy hasła, na które ja może nie jestem gotowy, bo byłem wychowany w rodzinie tradycyjnej i czasami do niektórych haseł musze gdzieś tam dojść, posłuchać ich dwa razy, spróbować jeszcze raz po prostu zrozumieć. My patrzymy gdzieś na was z podziwem, a życzymy wam jasności umysłu, świetnych liderów i tego co nam pokazałyście, czyli jakieś takiej swojej solidarności, czy można jeszcze więcej? Myślę, że tak”

– powiedział w stronę uczestniczek Ogólnopolskiego Strajku Kobiet Szymon Majewski.

Liderek” – zwróciła uwagę komikowi Zuzanna Białobrzeska Rady Konsultacyjnej OSK

Wielka Rozmowa o Prawach Kobiet

Wielka Rozmowa o Prawach Kobiet prowadzona przez Rada Konsultacyjna przy OSK: "Nasze gościnie podzielą się z widzami, czym są dla nich Prawa Kobiet i jakie mają one stanowisko wobec obecnej sytuacji praw kobiet w naszym kraju. Wśród zaproszonych m.in. Monika Płatek, Agnieszka Holland, Małgorzata Halber, artyści z grupy drag king Sharm Trio, Szymon Majewski, Danuta Kuroń, Klaudia Jachira, Marta Lempart, Joanna Scheuring-Wielgus i wiele innych!Przyglądamy się temu tematowi z wielu różnych perspektyw. Zapraszamy serdecznie, dołączać można w każdej chwili ♥"

Posted by Ogólnopolski Strajk Kobiet on Sunday, March 14, 2021
- Autopromocja - KLIKNIJ NA GRAFIKĘ-

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię

Powiązane artykuły

Pozostańmy w kontakcie

26,463FaniLubię
274SubskrybującySubskrybuj
- Reklama -spot_img

Najnowsze Artykuły

Skip to content