23.3 C
Warszawa
sobota, 18 maja, 2024

Wyciekło tajne nagranie pracownika CNN. „Naszym celem było usunięcie Trumpa ze stanowiska”

26,463FaniLubię

Do sieci trafiło tajne nagranie pracownika CNN Charlie Chestera, dyrektora technicznego stacji, na którym ujawnił metody propagandy stosowane przez stację w celu pomocy w zwycięstwie Joe Bidenowi. Joe Biden pokazywany jako sprawny i ruchliwy mężczyzna, a Donald Trump w złym stanie zdrowia. Mężczyzna w nagraniach przyznał, że było to działanie celowe i z góry przemyślane, które pomogło usunąć Trumpa z urzędu.

Amerykańskie media podkreślają, że stacja CNN nie odniosła się jeszcze do nagrań, które krążą w sieci. „New York Post” czy „Fox News” podkreślają, że nie otrzymali odpowiedzi w tej sprawie. CNN nie skomentowała dotąd również, czy Charlie Chester nadal jest ich pracownikiem.

- Autopromocja - KLIKNIJ NA GRAFIKĘ-

Podczas prywatnych rozmów mężczyzna miał się wygadać, że jego stacja uderzała w Donalda Trumpa za pomocą propagandy.

Podkreślał, że najlepiej działa strach, więc grano sprawą epidemii. Chester wskazał, że gdy temat COVID-19 przycichnie, znów wyciągnięty zostanie problem zmian klimatycznych.

Mężczyzna relacjonuje, że CNN dawała głos wielu lekarzom, którzy negatywnie wypowiadali się na temat stanu zdrowia Donalda Trumpa i spekulowali. – Tworzyliśmy historię, o której nic nie wiedzieliśmy – zaznacza na nagraniu.

Z kolei o relacjach ws. Joego Bidena mówi, że starano się go pokazywać jako bardzo sprawnego fizycznie. – Zawsze pokazywaliśmy ujęcia, jak biegał… w okularach lotnika – zaznacza.

W rozmowie przyznaje jednak, że jego zdaniem kondycja zdrowotna Bidena nie pozwoli mu na pełnienie funkcji prezydenta USA przez wiele lat. Zaznacza, że potem ma go więc zastąpić Kamala Harris.

Powiem to w 100 procentach. I wierzę w to w 100 procentach, że gdyby nie CNN, nie wiem, czy Trump zostałby zdjęty z urzędu – podsumowuje mężczyzna.

Nagrania rozmów z ukrytej kamery grupa Project Veritas udostępniła na koncie YouTube grupy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię

Powiązane artykuły

Pozostańmy w kontakcie

26,463FaniLubię
274SubskrybującySubskrybuj
- Reklama -spot_img

Najnowsze Artykuły

Skip to content