2,7 C
Warszawa
piątek, 23 kwietnia, 2021

Bóg wciąż daje nam znaki – Dobre Nowiny

26,882FaniLubię

O trzech niezwykłych Bożych znakach z początku 2021 r. dostrzeżonych na kontynencie amerykańskim doniosła katolicka agencja ACI Prensa:

Na początku stycznia na portalach społecznościowych zaczęło krążyć zdjęcie kapłana, ministranta i ludzi zgromadzonych na adoracji i klęczących 26 grudnia przed wystawionym Najświętszym Sakramentem w kościele św. Józefa (sic!) w Shelbyville (USA). I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie uwiecznione na fotografii niezwykłe niebieskie światło – dwa skierowane w niebo promienie niczym skrzydła – „wydobywające się” z Hostii umieszczonej we wnętrzu monstrancji. „Nie zastosowano żadnego filtra ani efektów fotograficznych. Duch Święty!” – zapewnia Stephanie G., która zamieściła to zdjęcie na Twitterze. Jedni – jak czytamy na portalu ACI Prensa – widzą w tym obecność Ducha Świętego, inni – odblask z oświetlonego niebieskim światłem, urządzonego w kościele żłóbka. I chociaż to drugie wydaje się być bliższe prawdy, trzeba przyznać, że fotografia daje do myślenia.

- Autopromocja - KLIKNIJ NA GRAFIKĘ-

Na facebookowej stronie archidiecezji Vancouver (Kanada) obejrzeć można inną niezwykłą fotografię przesłaną 15 stycznia br. przez jedną z tamtejszych wiernych. Umierający syn kobiety oczekiwał na łóżko w hospicjum w szpitalu św. Pawła, kiedy nagle zarówno on, jak i znajdujące się w tym samym pokoju jego matka i siostra zauważyli za oknem niezwykły wzór wyświetlony na całej długości ściany znajdującego się naprzeciwko dwudziestopiętrowego hotelu Wall Centre w Vancouver. Wyglądał jak… gigantyczny różaniec, u którego szczytu widniał krzyż. Matka chorego odczytała to jako otrzymane od Matki Bożej wsparcie i pociechę, znak dla całej rodziny umierającego. Obraz – jak sądzi przyjaciel rodziny o. Larry Lynn – był „naturalnym zjawiskiem spowodowanym połączeniem załamania i odbicia [światła]”, ale jednocześnie także Bożym znakiem.

23 stycznia nieznani sprawcy oblali benzyną i podpalili samochód posługującego w Porto Murtinho (Brazylia) proboszcza parafii Sagrado Corazón de Jesús o. Matheusa Ferreiry. Samochód spłonął, ale całkowicie nienaruszone pozostały znajdujące się w nim… figurka św. Józefa i przedstawiający go obraz.

26,882FaniLubię

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Pozostańmy w kontakcie

26,882FaniLubię
321SubskrybującySubskrybuj
Kudlow: John Kerry is...

'Gutfeld!' panel pokes fun at Earth Day celebrations by the Biden administration

Fox News | 23 Apr, 2021
Hannity: Americans' security is...

'Hannity' host outlines Democrat's plan to demonize and dismantle the police

Fox News | 23 Apr, 2021
Gutfeld on the mainstream...

'Gutfeld!' panel discusses COVID precautions and fearmongering

Fox News | 23 Apr, 2021
Georgia mom blasts school...

A Georgia mom is going viral after she grilled school board members for making young children wear masks...

Fox News | 23 Apr, 2021
Kentucky men's basketball star...

NBA Draft prospect and former Kentucky star Terrence Clarke died in a car accident in Los Angeles, according...

Fox News | 23 Apr, 2021
Powered by NewsAPI.org
- Reklama -

Najnowsze Artykuły

Aplikacja Mobilna

Install
×