-2,3 C
Warszawa
sobota, 2 grudnia, 2023

Postępowa Francja. Tragedia 8-letniego chłopca na żywo w mediach. Matka uznała go za dziewczynkę

26,463FaniLubię

Na platformie Canal Plus 10 marca wyemitowano na żywo program, w którym 8-letni chłopiec opowiada o swoich zmaganiach, aby zostać dziewczynką. W programie obecna była również matka chłopca, która ze wzruszeniem opowiadała o decyzji małej Lille.

Matka dziewczynki stwierdziła, że Lille, czuje się zamknięta w ciele chłopca. Pod względem administracyjnym jest nadal znana pod imieniem Baptiste, które otrzymała po urodzeniu. Kilka miesięcy temu rodzice chłopca podjęli kroki prawne w celu zmiany tożsamości, ale Urząd Stanu Cywilnego odrzucił ich wniosek.

Lilie miała bardzo złe doświadczenia, ponieważ zna wiele osób transpłciowych w jej wieku i nieco starszych, których przyjęto do zmiany imienia”. 

– Chrystelle, mama Lilie
- Autopromocja - KLIKNIJ NA GRAFIKĘ-

Lilie jest tym bardziej rozczarowana, że ​​na co dzień jej mama, przyjaciele, krewni, wszyscy nazywają ją imieniem , które sobie wybrała. 

Dziś to odrzucenie przez rejestratora rezonuje jako nowa porażka dla niej według jej matki. „ Czuje, że cały czas musi się usprawiedliwiać . Zawsze się o to martwimy. Nie możemy zapisać jej do klubu sportowego, ponieważ poproszą o jej dowód tożsamości i w zależności od sportu, który wybierze, to umieszczą ją z chłopcami. Kiedy zmieni stan cywilny, nie będziemy już musieli się usprawiedliwiać, ona może robić, co chce ” –mówi matka 8-letniego Baptiste.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię

Żródło:Canal Plus

Powiązane artykuły

Pozostańmy w kontakcie

26,463FaniLubię
276SubskrybującySubskrybuj
- Reklama -spot_img

Najnowsze Artykuły

Aplikacja Mobilna

Install
×
Skip to content