17.6 C
Warszawa
sobota, 18 maja, 2024

Rewolucja  – Wacław Leszczyński

26,463FaniLubię

Swego czasu dużą popularność zdobył apel ważnej opozycyjnej „polityczki”, skierowany do zwolenników, aby „rzucali kamieniami w dinozaury”. Cóż, posłem opozycji nie zostaje się za wiedzę… Dowodzą tego też wypowiedzi innych opozycyjnych „wybrańców ludu” na temat Powstania Warszawskiego lub podobieństw obecnych ograniczeń do stanu wojennego.

Wacław Leszczyński

     Jednak, o ile dinozaury dawno wymarły, to jak się okazało, troglodyci (ci którzy mieli bić dinozaury) przetrwali. Na polecenie opozycji wypełzli oni ze swych nor i z wyciem zaczęli rzucać kamieniami, wprawdzie nie w dinozaury, tylko w polską policję. Troglodytów można poznać po wulgarnym języku, zrozumiałym dla stworzeń, wychowanych na  ulicy i posługujących się mową prosto z rynsztoka.

- Autopromocja - KLIKNIJ NA GRAFIKĘ-

     Pretekstem do rozpoczęcia awantur było orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego, że Konstytucja RP chroni każde życie i mordowanie chorych dzieci jest z nią sprzeczne. Zmobilizowało to stworzenia płci żeńskiej, dla których aborcja jest ważnym „prawem”, do burd ulicznych. Bo aborcja może być im potrzebna, gdy uprawiają seks bez ograniczeń. Do nich dołącza znaczna liczba młodzieży, dla której seks (obok pieniędzy) wydaje się jedynym celem życia. Jest to pokolenie „postgimnazjalne”, o niskim poziomie wiedzy, więc wierzy w kłamstwa swych prowodyrów, że nienarodzone dziecko nie jest człowiekiem. Młodzię chętnie włączała się w masowe uliczne awantury „dla hecy”, co skutkowało podwojeniem się liczby zakażeń i zgonów na koronowirusa.

      Komuniści 70 lat temu, w podręcznikach historii (A.W. Miszulin, 1949) wyjaśniali „mit o Chrystusie”, a teraz uwierzyli w istnienie Jego Matki! Na Dzień Bożego Narodzenia ubrali Ją w maskę z błyskawicą, że niby Ona poparłaby zabijanie dzieci. Widać pomylili Matkę Boską z Herodem… A Matka Boska mogłaby powiedzieć uzależnionym od seksu, że w jej czasach, za seks pozamałżeński, groziła kobiecie kara śmierci przez ukamienowanie. Profanacja wizerunku Matki Bożej obraża uczucia religijne katolików. Jest jednak też aktem antysemickim (bo komuniści są antysemitami, przykładem rok 1968) ! Maria, Matka Boża była pobożną Żydówką i sugestia, że poparłaby zbrodnię mordowania dzieci to kalumnia, mającą na celu zohydzić Żydów. Symbol nazistów na masce na Jej twarzy świadczy o źródle inspiracji tego ohydnego „dzieła”. Kojarzy się on z niedawną rocznicą „Nocy Kryształowej”, gdy Niemcy, pod takim samym właśnie symbolem, dokonywali zbrodni na swych sąsiadach, Żydach.      

Z czasem wyszło na jaw, że „aborcja”, podobnie, jak wcześniej LGBT, była tylko pretekstem do wzniecania ulicznych zamieszek. Pod dyktando niemieckich sponsorów i komunistycznych mediów, awantury uliczne są wywoływane przez różne grupy z marginesu społecznego, obnoszące się z chamskim zachowaniem, wulgarnością języka, antyreligijnymi bluźnierstwami, dewastowaniem religijnych i patriotycznych symboli oraz obrażaniem i prześladowaniem normalnych ludzi. Na transparentach niosą hasła „to jest wojna”, a w mediach nawołują do rewolucji takiej, w jakiej w 1917 r. uczestniczyli ich komunistyczni przodkowie. Chodzi o to aby, zgodnie z planami obu naszych byłych okupantów, wykorzenić z Polski patriotyzm, religię, kulturę i cywilizację. W ich miejsce chcą narzucić zwyczaje i prawa takie, które obowiązywały w czasach Lenina, Stalina i Hitlera.

     Żeby to osiągnąć, wrogowie Polski, poza urządzaniem ulicznych awantur, prowadzą propagandę wśród młodzieży. Liczą na to, że ponieważ jest niedouczona da się tak odczłowieczyć jak w niemieckim Hitlerjugend i rosyjskim Komsomole. Wstępem do tego są burdy uliczne. Tak ukształtowani ludzie zdolni są potem do każdej zbrodni, tak jak w czasie II wojny światowej. Wrogom Polski są do tego potrzebne media, kształtujące świadomość. Dlatego atakują telewizję publiczną, nawiązującą do tradycji patriotycznych i sprzeciwiają się polonizacji niemieckich polskojęzycznych mediów. Ich media mówią o Bożym Narodzeniu smutnym dla niemieckich żołnierzy, mordujących i rabujących Żydów i Polaków, a nie dla Polaków w niemieckich koncentracyjnych obozach

Świadczy to o tym, że opozycja nie identyfikuje się z narodem polskim i zdradza Polskę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię

Powiązane artykuły

Pozostańmy w kontakcie

26,463FaniLubię
274SubskrybującySubskrybuj
- Reklama -spot_img

Najnowsze Artykuły

Skip to content