21.8 C
Warszawa
środa, 24 lipca, 2024

Maski – Wacław Leszczyński

26,463FaniLubię

Maski opadły! Przez pięć lat, nadęta pychą opozycja, której się zdawało, że coś znaczy, firmowała kolejne „protesty” i „manifestacje” mające na celu osłabić państwo polskie. Nie zdawała sobie sprawy z tego, że jest ona tylko narzędziem w ręku silniejszych graczy.

o w rzeczywistości za wszystkimi tymi demonstracjami stała i stoi zagraniczna agentura (bo nie Polacy!!). Wykazują to obecne awantury, wszczynane pod pretekstem sprzeciwu wobec orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego. Właściwie opozycja nie jest do tego potrzebna, choć ona sama z głupoty usiłuje się jeszcze pod te manifestacje „podwiesić”. Te protesty zostały zawczasu dobrze przygotowane (transparenty, farby, hasła, nazistowskie symbole) przez odpowiednie grupy, z dużym nakładem środków zagranicznych. Kierują nimi oprócz zawodowych agentów, pozostałości po PRL i jej służbach specjalnych, ich rodziny oraz inni „pełniący obowiązki” Polaków.
     W tych protestach wcale nie chodzi o orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego, ale wprowadzenie w Polsce chaosu. Do tego celu wykorzystywane są nierozumne, niedokształcone w okresie rządów opozycji, dzieci. One nie rozumieją, o co chodzi, ale tworzą masę, często przekształcającą się w motłoch i „mięso armatnie”. Awanturując się w okresie nasilenia epidemii, zarażają covidem siebie i swoje rodziny. I o to chodzi agenturze. Z jednej strony, aby przysporzyć problemów p[olskiej służbie zdrowia, a z drugiej, aby spowodować śmierć Polaków. Im więcej ich umrze tym dla wrogów Polski lepiej.
     Głupi i nieodpowiedzialni przywódcy opozycji popierają protesty i podżegają (a to przestępstwo!) do ich nasilania, a nawet do przemocy! Mądrzy, w tym dwaj byli prezesi Trybunału Konstytucyjnego, dostrzegają wielkie niebezpieczeństwo i potępiają te protesty oraz ich oficjalne powody. Ale ich głos mnie dochodzi do tłumów rozwydrzonej młodzieży. A oni sami mają na sumieniu wcześniejsze protesty, które doprowadziły w efekcie do obecnej sytuacji.
     Te demonstracje nie są za czymś – hasło „aborcja bez granic” jest tylko przykrywką. One są przeciw – przeciw Polsce i jej tradycjom patriotycznym. Dlatego tłum bezcześci symbole i pomniki Polski Walczącej, miejsca Powstania Warszawskiego uświęcone krwią Polaków (kościół św. Krzyża), symbole Grudnia 1970 r. (Zbigniew Godlewski – Janek Wiśniewski). Ta otumaniona młodzież wcale nie wie, do czego nawiązują te symbole – przecież nie do aborcji. Tak się edukuje w marksistowskich szkołach. Widzą o tym dobrze ci, którzy stali za tymi zbrodniami i dlatego przeciw pomnikom i kościołom kierują ogłupiałe tłumy.
     To nic, że Kościół nie ma nic wspólnego z obecną sytuacją. Agentury walczą od lat z Kościołem, który tak jak w czasie rozbiorów i okupacji, stoi na straży tożsamości narodowej oraz wolności człowieka, wywodzących się z prawa Bożego, czy jak chcą inni z prawa naturalnego. Młodzież, zostawiona przez swoich niedokształconych rodziców i złych wychowawców, utraciła pojęcie dobra i zła, porzuciła (dobrowolne) lekcje religii. A wraża, gadzinowa, polskojęzyczna prasa drukuje formularze apostazji z Kościoła!
     Władze państwowe powinny wyciągnąć konsekwencje wobec łamiących prawo, w tym do podżegających do jego łamania. Nie pomogą żadne kompromisy, bo agenturze nie o to chodzi. Należy też zmobilizować i wesprzeć młodzieżowe środowiska katolickie i patriotyczne do obrony kościołów (do tego potrzebna jest też pomoc finansowa). Zdaje się, że część pewnego pokolenia młodzieży, wychowana przez marksistów oraz wcale nie wychowana, jest może dla Polski stracona. Trzeba przeprowadzić głęboką reformę systemu edukacji na wszystkich szczeblach. Trzeba powrócić do modelu centralnie sterowanego i nareszcie zacząć młodzież, nie tylko kształcić (i to nie na tak niskim poziomie, jak dotąd), ale przede wszystkim wychowywać, zwłaszcza patriotycznie. Polscy chłopi półanalfabeci bardziej troszczyli się o ojczyznę w czasie bolszewickiego najazdu w 1920 r., niż obecna młodzież kształcona za pieniądze polskich podatników w szkołach i na wyższych (?) uczelniach.

- Autopromocja - KLIKNIJ NA GRAFIKĘ-

Może te, o pomstę do nieba wołające, akty zaplanowanego wandalizmu otworzą oczy tym, którzy wciąż tkwią w przeszłości PRL i III RP i popierają opozycję i „protesty”!  
                

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię

Powiązane artykuły

Pozostańmy w kontakcie

26,463FaniLubię
274SubskrybującySubskrybuj
- Reklama -spot_img

Najnowsze Artykuły

Skip to content