23.5 C
Warszawa
piątek, 21 czerwca, 2024

Ostatnie dni wyścigu wyborczego – Agnieszka Marczak

26,463FaniLubię

Końcowe dni tych zupełnie innych wyborów na prezydenta USA są naznaczone cenzurą lewicy w mediach oraz wysiłkami obecnego prezydenta Trumpa na pozyskanie każdego głosu wśród tak zwanego prostego ludu.

Trump nie ma poparcia wszystkich republikanów – nie stoją za nim murem, a RNC, czyli przewodnictwo partii republikańskiej, bardzo nieumiejętnie prowadzi kampanię. Ostatni zryw RNC to wydatek 25 milionów dolarów na ogłoszenia telewizyjne – o wiele za mało i za późno. Nawet specjaliści wyborczy konserwatywnej stacji TV Fox zaznaczali, że Trump nie podkreśla swojego głównego atutu, czyli umiejętności wyprowadzenia gospodarki z kryzysu pandemii Coronavirusa. Wczoraj brał udział w wielkim wiecu wyborczym w Arizonie. Mówił, że jeśli on przeszedł przez wirus i tak dobrze się czuje, to każdy będzie mógł przejść. Chociaż Trump umie podgrzewać nastroje tłumów, ale ten atut nie przekłada się na konkretny plan wyborczy i gospodarczy ważny dla przeciętnego Amerykanina.

- Autopromocja - KLIKNIJ NA GRAFIKĘ-

Natomiast duże poparcie prawie wszystkich stacji TV dla demokratów bez żadnego krytykowania Joe Bidena, stawia go na piedestale jako namaszczonego w obecnym czasie przywódcę USA, który wyprowadzi kraj na dobrą ścieżkę gospodarczą. Historia jego syna Huntera Bidena i jego skorumpowane układy w ukraińskiej spółce energetycznej jest CENZUROWANA. Media społecznościowe Twitter, FB i inne kasują wypowiedzi rzeczniczki Białego Domu, Trumpa i innych ludzi, twierdząc że mają prawo do cenzurowania. Jest to dla nas niesłychany precedens, potwierdzający tylko, że w globalnym świecie o wolności słowa decyduje nie kraj zamieszkania tylko zarządzający mediami. Miejmy nadzieję, że Trump obudzi się ze swojego sztywnego podejścia do wyborów i wyborców i przedstawi na ostatniej prostej konkretny plan działania.

Jeśli nie, to obudzimy się w listopadzie w świecie Ameryki na drodze do socjalistycznych przemian – i cenzury….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię

Powiązane artykuły

Pozostańmy w kontakcie

26,463FaniLubię
274SubskrybującySubskrybuj
- Reklama -spot_img

Najnowsze Artykuły

Skip to content