Twitter / Polska Suwerenna

Dziennikarka Karolina Pajączkowska kilka miesięcy opuściła redakcję TVN24, aby rozpocząć pracę w redakcji zagranicznej TVP Info. Po tym wydarzeniu, zalała ją w Internecie fala hejtu. Tym razem internauci zaczęli naśmiewać się z perfekcyjnej urody dziennikarki, a raczej zaczęli okazywać swoją zazdrość. Dziennikarka nie wytrzymała i w poruszającym poście skomentowała komentarze:

“Kolejna wrzawa na Twitterze.. Tak więc miejmy to za sobą: TAK! Mam biust. TAK wykarmiłam nim mojego syna! TAK śmiałam założyć sukienkę z dekoltem. Obiecuje, że jutro zostawię biust w domu. Zacznę też nosić burkę bo przecież kobiecie nie przystoi się pokazywać. A do tego śmiem być dziennikarką!! Więc muszę być głupia i tylko za sprawą urody dostałam pracę. Bo przecież nie jest możliwe żeby kobieta była ładna i inteligentna. Skoro noszę podkreślające figurę sukienki to znaczy, że nadaję się tylko do włoskiej telewizji Rai.. To jest chore!!!! Walczymy o prawa społeczności LGBT podczas gdy to my -wszystkie kobiety wciąż jesteśmy codziennie ofiarami seksizmu!! Obudźcie się ludzie”

Tej sytuacji nie wytrzymali Internauci, którzy podsumowali na Twitterze zazdrość wobec Karoliny Pajączkowskiej:

Karolina Pajączkowska jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2016 r. związana z TVN24BiS, gdzie prowadziła program Debata młodych oraz anglojęzyczny serwis informacyjny. Została Miss Polonia Studentek oraz brała udział w zagranicznych konkursach piękności – Miss Intercontinental 2011 i Miss Exclusive of the World.

1 KOMENTARZ

 1. Postkomuna i bolszewicy chcą zniszczyć podstawowe wartości w Polsce BÓG HONOR OJCZYZNA
  Zastanawia mnie co będzie gdy ci ludzie wrócą do szkół czy do miejsc pracy? Czy nadal będą manifestować swoją antypolskość?
  Zarażać tym ludzi wokół siebie?
  Czy rząd powinien się na to przygotować i coś z tym zrobić???
  1oo lat temu, zatrzymaliśmy bolszewików; to dzięki nam Europa nie była czerwona…
  Dzisiaj mamy inny problem. Tęczowych, chorych na umyśle – ideologicznych z LGBT.
  https://onehappyfamily.ning.com/videos/stop-tej-zarazie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię