POLISOLOKATA LUCRO – JAK DZIENNIK FAKT I GETIN BANK SA GWARANTOWALI OCHRONĘ KAPITAŁU, A ALLIANZ NIC O TYM NIE WIEDZIAŁ

Zapewne wszyscy posiadacze trefnej polisolokaty LUCRO oferowanej przez Allianz Życie Polska SA przeczytali w przesłanym do nich liście, odmawiającym zwrotu wpłaconego kapitału, że ubezpieczyciel jest wspaniały, a jak coś było nie tak, to pretensje można mieć tylko do Getin Banku.

0
893

A zatem poniżej perełka z internetu (o której rzekomo nie wiedział Allianz) jak to dziennik FAKT oraz rzecznik prasowy Getin Banku  w Poradniku Finansowym FAKTU i GETIN Banku zachwalili LUCRO:

Ze swej strony zachęcam, by bliżej przyjrzeć się ofercie Lucro w GETIN Banku. Na początku wpłaca się jedynie 20  proc. deklarowanej kwoty. Już od tego momentu na państwa rachunek pracuje cała suma, a dalej w wygodnych co miesięcznych ratach wpłacacie resztę środków. Na Lucro nie można stracić, ponieważ bank obejmuje ten produkt gwarancją ochrony kapitału. Z drugiej strony można spodziewać się potencjalnie wysokich zysków w przyszłości. Na czym dokładnie polega mechanizm Lucro dowiedzą się państwo w każdej placówce GETIN Banku lub odwiedzając stronę www.getinbank.pl.

Wojciech Sury

Jak dalej nie wierzysz sprawdź sam pod tym linkiem:

http://pieniadze.fakt.pl/Poradnik-finansowy-Faktu-i-GETIN-Banku,artykuly,95445,1.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię